"Rise Vilnius" - bendradarbiavimo erdvė

featured for nu kaip

Tas smalsumas. Atbėgi per pietų pertrauką išgerti kavos – pamatai, kad po tuo pačiu stogu vyksta kažkas įdomaus ir kiši ten nosį. Ir taip papulk tą nosį įkišti į „Rise“ erdvę! Tikrai tarp skaitančių yra “freelancerių“, ar pradedančių kurti savo verslą, pažiūrėkit, galbūt ši darbo ir bendruomenės erdvė kaip tik Jums? 

Viskas taip šviežia ir traukia akį. Smulkios detalės, didelės detalės ir darna. Darna ne tik interjere, bet ir visoje šio centro filosofijoje. „Rise Vilnius“ – tai Jungtinės Karalystės banko „Barclays“ įsteigta jau 7 visame pasaulyje ir 3 Europoje bendruomenės erdvė, kurioje dirba startuoliai, įmonės, ar profesionalai, kurių veiklos pagrindas yra finansinės technologijos ir inovacijos šioje srityje.

IMG_3347

Kažkaip norisi grįžti prie to fakto, kad pas mus (Lietuvoje) toks bendradarbystės centras trečias Europoje! Ir dar smagiau, kad visi dirbantys „Rise Vilnius“ gali nuvykti į bet kurį iš 7 “Rise” centrų pasaulyje ir ten dirbti, naudotis susitikimų kambariais, ar tiesiog susipažinti su kitais tos pačios srities atstovais. Atsikeli ryte, keliauji į „Rise Vilnius“, po poros valandų skrendi į… renkuosi… Niujorką? Hm, gal į Tel Aviv‘ą, o gal į Afriką – Cape Town‘ą? Žodžiu, tik aš čia rašydama renkuosi, o realybėje skrendi ten, kur tikrai reikia. Tai bet esmė: nuskrendi sau, na tarkim, į Niujorką ir ateini jau į „Rise New York“. Lygiai taip pat kaip ryte ėjai į „Rise Vilnius“. Jokios sumaišties. Ir dar, aišku, interjero detalės lygiai tokios pačios, kad visi jaustųsi kaip namie. Gali pirmą dieną ir nesuprasti, tai Lietuvoj ar Amerikoj esi?!

IMG_3344

IMG_3361

Net nenuostabu, kodėl „Rise Vilnius“ atvėrę duris liepos 14, po kelių savaičių buvo puspilnis. Kaip supratot, čia savo darbo vietą atras su finansinėmis technologijomis susijusios įmonės, bet labai svarbu, kad dar reikės dalyvauti „darbo pokalbyje“. Ši erdvė ir skiriasi nuo kitų, kad išsinuomoti darbo erdvę nėra taip paprasta! Negali tiesiog paskambinti ir pasakyti: „ar turit laisvų vietų? Mūsų čia keturi, norėtume dirbti jūsų centre“. Reikės ateiti, pakalbėti, susipažinti ir tada bus nuspręsta, ar Jus įsileis į „Rise“  šeimą.

IMG_3367

Taip gera buvo apsilankyti, o dabar surašyti, nes pliusai ir gėrybės čia vyksta! Šioje erdvėje vietą ras ir pavieniai asmenys, kuriems tinka bendras darbo stalas, bet lygiai taip pat savo atskiras vietas gali turėti komandos, arba mini ofisus “namukus” įmonės. Galima ir vienam “namuke ofisiuke” sėdėti. Erdvė – 550 kv. m, kurioje daugiau nei 50 darbo vietų! Visi ras savo kampelį.

IMG_3364

Kaip minėjau, pradžioje galima naudotis susirinkimų sale, yra pokalbių kambariai, kuriuose galite ramiai pasišnekėti telefonu ir padaryti “skype call’ą” su partneriu iš kitos pasaulio šalies. Jeigu visi susirinkimai vyktų tokiose erdvėse, tai tik į susirinkimus ir norėtųsi vaikščioti:

IMG_3343

Aišku, pasilikau pabaigai kelias vyšneles. Visų pirma, tai “Rise Vilnius” turi savo “podcast” studiją, kurioje yra įrašinėjamos laidos, pokalbiai su svečiais, specialistais.  Tikra “Rise Radio”! Kadangi viskas anglų kalba – informacija keliama į itunes arba soundcloud platformas ir viso pasaulio “Rise” nariai gali išgirsti visas svarbiausias ir aktualiausias naujienas.

IMG_3348

Ir beveik pabaigai –  čia yra puiki salė renginiams. Renginiai, kurie atitinka finansinių technologijų tematiką čia rengiami nemokamai. Jau buvo ir pirmasis hakatonas (programinės įrangos kūrėjų maratonas). Renginiai yra filmuojami ir  transliuojami gyvai (live stream). Nedalyvavai, bet esi “Rise” šeimos narys? Gali viską pamatyti ir nepraleisti svarbiausių įvykių.

IMG_3352

IMG_3355

Ir tikrai pabaigai: kai “Nu kaip” apsilankė šioje erdvėje, sutiko dvi merginas, kurios darė lietuviškų motyvų meninę instaliaciją. Linkėjimai joms!

IMG_3350

“Rise Vilnius”- įsikūręs Gynėjų g. “Vilniaus vartų” komplekse. Daugiau informacijos rasite svetainėje: www.thinkrise.com/vilnius arba jų Facebook paskyroje: Facebook.com/ThinkRiseVLN.

Jei norite apžiūrėti erdvę, susipažinti, galite tai padaryti:

Antradieniais 17:00

Trečiadieniais 10:00

Ketvirtadieniais 17:00

0 Patiko!
0 Nepatiko :(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *