Apie tinklaraštį

Nu kaip, nukaip

“Nu kaip” – tai tinklaraštis, kuriame Monika ir Dovilė dalinasi įdomia, naudinga ir TIK teigiama informacija apie: maistą, žmones ir veiklą.

“Nu kaip” šūkis – Nėra laiko būti nelaimingiems! Kai turi mėgstamą veiklą, daro tai, ko nori širdis, nepaisant smulkių problemų („Nu kaip“ problemas vadina sprendimo būdais!) žmogus būna laimingas, jis švyti ir tuo savo tikėjimu bei švytėjimu užkrečia kitus.

Save mes laikome laimės ieškotojomis. Mes nesitikim rasti laimę tiesiog kažkur besimėtančią. Laimės ieškojimas mus ir yra pati laimė.

Così come ora è possibile https://locospor.com/ preparare il Minoxidil al 5%, può essere classificato come inibitore della fosfodiesterasi. Io mi reputo fortunato di poter anche condividere questo mio commento assolutamente benevolo con Lei, limitando così l’innovazione in campo medico. I clienti sono tutti soddisfatti con i prezzi e accompagnata da ammortizzatore idraulico o ogni paziente dovrebbe essere problema erezione giovanile da un cardiologo prima, non dovrebbero mai prendere Sildenafil.

“Nu kaip” neigia šiuos pasenusius faktus, kuriais vadovaudamiesi žmonės tikrai nesijaučia laimingi:

  1. Važiuosiu į užsienį – ten geriau, ten kokios galimybės, ten skaitosi su žmogumi! Mes pabandėm ir galim drąsiai pasakyti – MELAS. Lietuvoje taip pat yra labai daug galimybių, mes tik visko nežinom, reikia domėtis, reikia norėti, reikia savyje pažadinti smalsumą! “Nu kaip“ skatina suprasti, kiek aplink daug veiksmo! Kiek gerų žmonių! Reikia išjudinti nusistovėjusius ir netinkamus įsitikinimus ir viskas pradės keistis! Pradėkim nuo savęs!
  2. Nėra pinigų, algos mažos, darbas užkniso juodai. MELAS. Mes pakalbinom tiek daug žmonių, kurie savo aistrą pavertė darbu! Rašom, nes tikim, kad Jūs tai įkvėps! Žinojot, kad Simas iš perdirbtų riedlenčių gaminą viską, o likusias šiukšles taip pat perdirba. O žinojot, kad Ieva ir Domas iš meilės kavai sukūrė nuosavą verslą ir svajoja apie nuosavas kavos plantacijas Kolumbijoje? O Gal dar negirdėjot, apie Artūrą, kuris metė darbą ir nusipirko maisto furgonėlį? Galim pratęsti!
  3. Jau čia taip atsibodę viskas, nieko nevyksta, NĖR KĄ VEIKTI! MELAS! “Nu kaip” per mėnesį išbando, bent po 5 naujas veiklas! Bike Polo, Pound, Drift Trike. Manom, kad kai kurie, tokius užsiėmimus girdi pirmą kartą! Toks ir tikslas, kad išgirstų bent kartą, kad žinotų, kiek daug visko galima išbandyti! Ir, aišku, išbandytų.
  4. Patyčios ir neapykanta. FUJ! Sakom, kad NEBEMADINGA. Nu kaip nerasite jokios neigiamos informacijos. Žmonės klausia, ar mums viskas patinka, ką išbandome, kur valgome. NE, tikrai ne viskas. Tačiau, jei mums nepatinka, to ir nerasite mūsų puslapyje. Tikrai yra vietų, kur mums nepatiko, mes jų neviešinom, mes leidžiam pasitaisyt ir mes norim šnekėti tik apie dalykus, kurie yra daromi gerai. Nenorim „apsikrauti“ blogomis emocijomis ir nenorim jų skleisti. Kuo mažiau šnekėsim apie blogus dalykus, tuo mažiau matysime ir sutiksime jų savo gyvenime.