Monikos algoritmas

nu kaip

Sugalvojau, kad noriu sudėti visokią informaciją, kurią atrandu skrolindama (naršydama internete). Nes per dieną tikrai daug visko atrandu. Kartais, kai pamačius kažką, mintyse susisieja su konkrečiu žmogumi – pasidalinu su juo. Draugai žino, dažnai gauna visokių nesąmonių su prierašu “pažiūrėk, tau patiks” arba “pažiūrėk, čia kaip tu” arba “atsimeni, esi apie tai užsiminęs”. Vonioje, kur man daugiausiai kyla genialių minčių (besidažant prie veidrodžio), kilo ir ši. Ne aš čia sugalvojau.

Pati seniau laukdavau tiesiog, kada interneto perliukų pažers Kleckas. Ačiū jam už idėja. Mano perliukai bus kitokie, nes mano. Bus tokia eklektika, kad net ne visi suvoks. Gal kažkam bus įdomu. Man būna taip, kad skrolindama nebežinau, ką skrolinti toliau. Tiesiog baigiasi idėjos, visas feed’as pradeda kartotis. Ir mintyse galvoju, o kaip įdomu skrolina kiti? Koks jų algoritmas? Nuo ko pradeda, kuo baigia. Nes tikrai, kartais nesuvokiama, kaip pradedant bulvių apkepu, atsiduri wikipedijos skiltyje apie finbonači spiralę. Kaip? Tai pagalvojau, kad pati norėčiau kartais pasinaudoti kitų algoritmais, ir šiaip ką čia kiti, pati viską turėsiu, kai norėsiu prisiminti, rasti ir pasidalinti su kažkuo.

Toks pirmas straipsnis apie “Tikslus, vedančius į niekur”. Labai geras straipsnis, visi punktai taip gražiai aprašyti dienos šviesoje! Pacituosiu, kad sudominčiau: ” Tvirtinime, kad kažką darau, nes ,,noriu padėti žmonėms“ tiek pat daug saviapgaulės, kiek ir puikybės. Saviapgaulė tame, kad po šia deklaracija neretai slypi nenoras padėti sau. O puikybė tame, kad padėdamas kitiems, žmogus gali jaustis didesniu, galingesniu, išmintingesniu už tuos vargšus, kuriems reikia jo pagalbos. Beje šį tikslą labai lengva ,,pataisyti“. Tiesiog formuluokite taip: ,,Aš noriu padėti sau ir jei tai darydamas padėsiu dar kam nors, bus nuostabu. Galbūt, kai man reikės pagalbos, kas nors ir man pagelbės”. Iš tikrųjų, ką čia meluoju, labiausiai noriu sau turėti archyvą, kuriame turėsiu, tai kas man patinka, o jei kažkam irgi patiks – bus puiku.

Visas straipsnis čia: Tikslai vedantys į niekur arba kada ….. 

Čia iš tokios diskusijos tas straipsnis, kurioje ir mintis kilo – “Ne visada komandos nariai viską daro kartu, bet visada viską daro dėl komandos”. Prie to pačio, priminė, kad aš pati, neva lyg, kokia guru. Kaip Simon Sinek (čia jo Instagramas), kuri visur seku, nes kažkada užmačiau jo video ted.com. Beje, jie vieni populiariausių, sulaukusių daugiausiai peržiūrų. Jis kalba apie lyderystę, bet tikrai ne tik organizacijos kontekste. Ir tos jo citatos, tai kartais labai tinka paprastom, gyveniškom situacijom. Mano mėgstamiausi video:

  1. Kaip lyderiai įkvepia?  Taip vat, 29,266,141  peržiūriu, tai ko mes prastesni už tuos 29 mln.? Pasižiūrim
  2. O kitą, besidomėdama apie jį, radau Youtube. Apie tai, kas varo mus į priekį. Why do leaders eat last

Ir dar iš jo instagramo citatų, jau seniai esu tokią išsisaugojus, tai manau į temą, kodėl norisi dalintis:
quote-the-value-of-emotions-comes-from-sharing-them-not-just-having-them-simon-sinek-86-51-70

Nu tai, ar ne fainuolis? Tada, kai prisiminiau, kad ted.com yra daug gerų pranešimų, prisiminiau vieną, kurį pasidalino kažkoks man visiškai nepažįstamas žmogus, bet kurio pasidalinimą, pakomentavo mano draugas ir man todėl Facebooko algoritmas išmetė į mano feed’ą. Nu žodžiu, jei ne draugai ir pažįstami, jei ne švogerių kraštas, tai niekas nevyktų.

Tai labai geras, trumpas (apie 14 min.) ir aktualus. Apie prokrastinaciją. Ką?? Nu čia taip moksliškai vadinamas darbų atidėliojimas. Tai prižvengiau bežiūrėdama ir supratau, kad viskas yra gerai su mano gyvenimu. Inside the mind of master procrastinator

Kodėl, vis pasakoju, kur ir kaip ką radau? Nes man ir įdomiausia – algoritmas, kuris nuveda, kartais atrodo iki tos informacijos, kurios būtent ir trūko gyvenime, o kartais, atrodo tokios, kurios niekur nepanaudosi. Bet juk galima viską sintezuoti. Taip gimsta inovacijos. Sujungus du nesujungiamus. Ir dar, vakar taip įdomu buvo. Žinot, kai pasakai pokštą, jo niekas neišgirsta, bet tada kažkas pakartoja garsiau ir visi žvengia? Tai aš vakar buvau ta, kur pakartojo. Ir man taip į parankę “ėėė čia mano bajeris”. Pasijaučiau kaip mokykloj ir dar nekaip. Tai kažkaip ir dabar norisi paminėti, kad ne viską randu pati, kad visi prisideda prie to, todėl visiems labai dėkoju. Be Jūsų nebūtų mūsų.

Tada dar radau tokį puslapį, kuriame labai gražiai daromos augalų tatuiruotės. Nu čia buvau paskendus kelias minutes. Uždeda papartį ir po to taip gražiai išdirba su spalvom. Žodžiu paganyti akis ir pasisemti idėjų naujom tatuiruotėm galite rit.kit.tattoo puslapyje:
nu kaip

Ir tiesiog reklamoje pamačiau šituos nuostabius burbulus!!! Taip patekau į puslapį Parduodupats, kuriame labai juokinga ant prekės yra du mygtukai: “plačiau” ir “daugiau” ir ant kurio bespaustum, papuoli į pirkimo puslapį. OK čia tiesiog klaidelė, kuri man pasirodė juokinga. Tai tikrai įdomių yra Kalėdom dekoracijų.
721-364s4-1000x900

Ir vienas iš gyvenimo. Buvom alaus degustacijoje ir Asta (alaus someljė) prasitarė (nu čia netinka, bet gražiai rašosi, šiaip tiesiog pasakė), kad yra tokia Alaus brolija. Tai jie daro nemokamas paskaitas apie alų, eina į barus, ragauja. Vysto ne prisigėrimo, o gėrimo kultūra, išmanant, ką geri, kaip gaminamas alus, kodėl taip skiriasi ir panašiai. Sakė, jai baisiausia, kai paklausus, kokį alų žmogus mėgsta, jis sako “šviesų”. Tai kviečiu pasidomėti, jei taip mėgstat, gal atrasit bendraminčių.

Čia toks į temą, mano mėgstamo Facebook puslapio Valstybinis Tautos frontas:
img_6346

Ir čia į temą apie šviesų alų:

img_6306

Ir, aišku, kažkas apie maistą:
img_6325

Dar su maistu labai tinka, tai, kad atradau, kad yra kažkokie PEILENIAI, aišku neatsiminsiu, bet bent jau žinosiu, kad egzistuoja ir ką su jais daryt, nes paskui pasigoolinau.

img_6041
Jei maistas, tai ir taip atsitinka:
img_6285Čia prie to pačio, toks triukas!!!! Ilgai žiūrėjau į tą foto, kol supratau, kas per b*b*ienė. Pasirodo, kad ji sugalvojo užsikišti balto popieriaus lapą, jog nuotraukoje atrodytų, kad turi tarpą tarp kojų. Primena, vieną Lietuvos artistę.

img_6064
Tai ten buvo dėl dydžių, o čia dėl babkių:

img_6305

Nu ir būna, randu sau juokingą paveiksliuką, bet, kuris netinka, kaip čia apie mokyklą kažką. Tai aš pakeičiu ir nusiunčiu kam nors pasijuokti tyliai:

Ir pabaigai, algoritmas baigiasi tokiu seksistiniu, bet pramušė. Aš kai pati vairuoju jau 10 metų ir man atrodo, kad gerai vairuoju, tai manęs neįžeidžia tokie:

img_6339

Iki,
Algoritmas krauna naujas informacijos paklodes.

 

1 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *