Nu kaip rugsėjis? Mėnesio veiklos ataskaita

Nu kaip, nukaip

Laba diena, tas juokelis, kaip kelininkus žiema užklumpa netikėtai, atrodo visada bus juokingas ir dar realus. Ir vėl netikėtai ištinka, tai kas kaip ir normalu, kaip taisyklė. Bet juokiasi puodas, kad katilas juodas. Mus netikėtai užklupo spalis. Ta prasme,  dar dvi savaitės ir bus vidurrudenis (kalbininkai nepykit, aš tiesiog mėgstu išgalvoti žodžius). Spalio pradžioje reikia susėsti ir pasižiūrėti, kas įvyko. Norisi lyginti su praėjusiais mėnesiais, tačiau negalėtume pasakyti, kad nuveikėme pvz. net dvigubai daugiau. Ne… Netgi mažiau, bet toks palyginimas tebūtų kiekybinis, o mes juk kalbam ir apie kokybę. Žodžiu, guodžiant save  ir kitus – nereikia nusiminti, skaičiai dar ne viskas, o emocijos – neišmatuojamos. Turėjom ir šį mėnesį jų daug, todėl vėl su džiaugsmu dalinamės, gal būsit ką praleidę.

Suvestinė atrodo taip:

5 tikri nuotykiai;

9 rekomenduotinos maisto vietos;

7 kitos veiklos (tokia kategorija, kuri kaip nuotykis, bet labiau vienkartinė, kartais tiesiog kita…)

Kadangi artėja tas šaltasis metas, kai maistas vėl bus viena iš pagrindinių veiklos formų, šį kartą pradedam, nuo tų vietų, kurias galėsite išbandyti:

#NUKAIPMAISTAS 

 1. Kantonietiško ir europietiško maisto restoranas Totorino. Viskas labai gerai! Išbandėm visą kantonietiško maisto pasirinkimą ir įsimylėjom! Dim sumus (tokie, lietuviškai tariant “koldūnai”, iš labai plonos tešlos, garinti specialiuose bambukiniuose puoduose), išmokom valgyti pekino antį ir ragavom netgi liežuvio barbekiu! Ilgoji mūsų apsilankymo vaizdo įrašo versija čia: Nu kai lankosi Totorino 
  Totorino – Totorių g. 2 ir Facebook svetainė čia.totorino
 2. Gal labiau gėrėm nei valgėm ir labai normalu, nes tai yra kavos oazė – TASTE MAP. Ir gerdamos kavą, parašėm visą straipsnį apie Ievą ir Domą – TASTE MAP įkūrėjus. Kava su toniku, kaip Jums skamba? O rūgšti kava? Nors lietuviams įprastesnė karti kava, rūgšti šimtą kartų įdomesnė! Jeigu lankysitės TASTE MAP (M. K.Čiurliono 8 arba Gynėjų 14) – bendraukite su baristom ir tikrai atrasit naujus skonius, kokių visai nesitikėjot. Straipsnis čia
  TASTE MAP Facebook čia
  taste-map
 3. Vapiano (Konstitucijos pr. 7A, Vilnius) paragavom naują vegetarišką – veganišką meniu! VALIO! Ypač “Rytų salotoms”  ir bananiniam desertui!
  Išsamus fotoreportažas čia
  Video iš įvykio vietos čia 
  Vapiano Facebook čia
  vpa-geras
 4.  Buvo tokia šventė – tinklaraštininkų diena! Mes juk tokios, tai ir šventėm. O kvietimą atšvęsti gavome iš Beigelistų!
  Video (live) čia
  Beigelistų Facebook puslapis čiabeigelistai
 5. Kartais turime progų pabėgti į pajūrį. O ten viskas nauja! Ir tiek daug dar ten likę mums aikčiojimų ir smaguriavimų! Tokie “oj, aj kaip skanu” šį kartą iš Gazza Wine and Dine (Naujojo sodo g. 1, Klaipėda).
  Straipsnis ir nuotraukos ir aikčiojimai čia
  Gazza Wine and Dine Facebook čia 
  gazza
 6. Taip norisi išbandyti naujienas, kad pamirštame tai kas sena ir gera! Veranda (Kęstučio 39, Vilnius) būtent tokia! Daug kartų aplankyta. Viskas ten labai gerai, ypač jaukus kiemas šiltais vakarais, gyva muzika, vaikų žaidimų aikštelė, o šaltomis žiemomis – viduje kaip namie. Ir maistas geras! Nuo užkandžių iki desertų. Reikia paminėti, kad ne visur rasite lauko grilyje gaminamas mėsytes ir žuvytes!
  Straipsnis čia
  Daugiau apie Verandą čia
  verka
 7.  Jau pradžioje teksto paminėtas, bet visai nesąmoningai – Juokiasi puodas. Geras pavadinimas! Geras ir maistas, tik negerai, jog neturi stacionarios vietos. Dar būdavo galima sutikti Open Kitchen renginiuose, o dabar teks pasekti jų Facebook puslapį ir paieškoti, kur ir kada galima iš to puodo bus paragauti.
  Apie puodą skaitykite čia
  Juokiasi puodas Facebook namai čia 
  Nu kaip Juokiasi puodas
 8. Jei labai nori – tai reikia! Tokia taisykle pasivadovavusi Dovilė pagaliau išpildė savo seną svajonę ir apsilankė Stikliai Aludė Tavern (Gaono g. 7, Vilnius). Nedaugžodžiaujant – normalus lietuviškų motyvų interjeras (o ne karčiamos mediniai stalai, kur atrodo sveria toną), kokybiškas maistas (galima rinktis nuo bulvinių blynų, balandėlių, stirnienos iki krevečių langustų padaže ar deserto “Pavlova”) ir grįšim, nes norim tieeeeeek dauuuuug visko paragaut!
  Stikliai Aludė Tavern Facebook čia
  stikliai
 9. Nuotraukoje matysit puotą dviem žmonėm, kurios kaina.. wait for it… 13 eurų!! Taip, abiem 13 arba atskirai gaunasi po 6,5 euro. Viskas vyksta Pirosmani restorane (Karaimų g. 2, Trakai). Užsisakius charčio padavėja sako – labai didelė porcija, geriau dalinkitės perpus. Nu ok. Užsisakius kebabą istorija kartojasi – didelė porcija, reiks dalintis. Gruzinišką limonadą taip pat pasidalinom. Skonis ir maisto kokybė, kaip ir sąžiningumas, pralenkė visus lūkesčius.Po pirmo apsilankymo vis dar neprarandam nuostabos, kad radom tokią visom prasmėm unikalią vietą Trakuose. Norim grįžt ir jums rekomenduojam nepatingėt ir nuvažiuot, tikrai verta!
  Pirosmani Facebook rasite čiapirosmani

Valgyti, aišku, mes labai mėgstam, bet mėgstam ir nuotykius! Buvo ir tokių ir net labai įdomių:
#NUKAIPNUOTYKIAI

 1. Apsilankymas Klaipėdoje. Tikslas buvo Jūrų muziejus, kuris kai nuvažiavom paaiškėjo rekonstruojamas. Nieko, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Pamatėm jūrų liūtų pasirodymą, delfinų šou ir apsilankėm Klaipėdos Zoologijos sode, kur už vieną eurą nusipirkus kibirą batono, galima tiesiog pamaitinti lamas ir kitus kanopinius. Tikrai smagu ir įdomu.
  Viską sudėjom į video, kurį rasite čialama
 2. Aha turėjom tokią progą išbandyti Bike polo! O čia kaip polo, tik ne su žirgais, bet su dviračiais. Lukas (kuris jau 3 metus propaguoja šį sportą) pasakojo, kad šis sportas buvo sugalvotas Australijoje tuo metu, kai trūko žirgų. Ir gerai, žinokit, su dviračiu daug paprasčiau.
  Informacija apie žaidimą mūsų video čia
  Bike Polo Vilnius norintiems prisijungti, ar tiesiog pasmalsauti čiabike-polo
 3. Dar tikrai spėsit, jei paskubėsit į kukurūzų labirintą! Važiuojant link Trakų, kažkur pusiaukelėje. Pilna visokių pramogų, galėsit pasisupti, palaipioti, o į labirintą rekomenduojam keliauti jau sutemus. Daug įdomiau! Nepamirškit pasiimti žibintuvėlių ir paskambinti idėjos autoriui Sauliui, kuris ten ir gyvena.
  Daugiau informacijos apie šių metų ir visus kitus labirintus rasite čia
  Mūsų apsilankymas labirinte čiakukuru
 4. Atradom paspirtuką. Tikrai, visiškas atradimas! Pasižiūrėkit kaip smagu, video čia.
 5. Išbandėm irklentes (SUP boards)! Pagaliau, čia buvo mano dviejų metų vasaros planas. Supraskit, suplanavus buvau seniai, o svajonę įgyvendint pavyko tik po dviejų metų. Per tinginį. Tik per jį. O čia viskas taip paprasta!!! Kodėl to anksčiau nepadariau, aš nežinau, o Jums taip nebūna?
  Žiūrėkit, čia video, kuriame išsamus paaiškinimas, kaip reikia išsinuomoti irklentes,
  o čia adresas ir kontaktai. GO FOR IT!
  sup

Ir tada krūva dalykų, kategorijoje:

#NUKAIPKITA

 1. Sportas. Kokios mes toks ir sportas:
  Dovilė

  Monika

 2. Kur aš? Kas čia? Toks pasitaikė tik vienas šį mėnesį. O tai buvo Theobromine chocolatier (Vokiečių g. 18A18, Vilnius)
  Jų Facebook svetainė čiasokoladine
 3. Bare YZY (Vilniaus g. 19, Kaunas) gavom dovanų. Ne mes, bet mano šuo Yzis. Sutapimas? Panašumas? Nežinau, kas nuo ko “nukopino“, bet Yziui jau 7. Barui, jaučiu, 3… Išvadas darykit patys.
  Video čia
  YzY bar Facebook čia
  O čia Yzis, valgo dovanėles:
  yzis
 4. Dalinomės vaizdu, kaip gerai vairuojam. Tikrai: visi tik mojuoja, dėkoja, mirksi, rankeles kilnoja. Galvojam, kad pokyčius reikia pradėti nuo savęs ir geru pavyzdžiu užkrėsti kitus, o ne aiškinti, kas ką daro blogai. Visi ir taip žino.
  Pasižiūrim video čia
 5. ATIDARĖM SAVO youtube.com KANALĄ NU KAIP! Kuriame jau 47…. jau 48 video! Sukėlėm ir visus “live” įrašus ir kitas smulkias nesąmones. Todėl kategorijos tris: nukaipmaistas, nukaipnuotykiai ir nukaipkita.
  Pažiūrėsit ir viką suprasit. Čia ištraukos iš atidarymo.
  O čia nukreipimas teisiai į Nu kaip kanalą!
 6. Ir dar čia toks įvykis…. Pradėjom pirmąją “LIFE HACKS” seriją. Sunku išversti, bet tokie naudingi patarimai gyvenimo palengvinimui. Pirmasis apie bulvių traškučius, jų dalybas, švarius pirštus ir traškučių išsaugojimą! Life Hack’ai Jums – nes Jūs to verti!
  Video čialife-hack
 7. Ir nepatingėjom, sudėjom į kadrą, kas, vis dėl to, liko už kadro. Nenorim girtis, bet pasistengėm.
  Video čia

  Taip viskas ir buvo! Labai gerai, ačiū ir iki!

  Mo ir DoFotosesija rūpinosi:Make up ir pin up girls stilius – Grimo Akademijos dėstytojos ir studentės
  Stilistė – Agnė Adomaitienė
  Fotografas – Mantas Frolenko
  Ačiū Jums visiems!!!
  moirdo
0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *