"Nu kaip": rasti suknelę vestuvėms internete.

Artėjant vasarai draugai ir artimieji pradeda kviesti ne tik kartu keliauti prie jūros ar iškylauti, bet ir iškilmingai įteikinėja kvietimus į savo artėjančias vestuves. Belaukiant šventės, klausimas “ką rengtis?” gali tapti tikru galvos skausmu. 

mergvakaris

Artėjant vasarai draugai ir artimieji pradeda kviesti ne tik kartu keliauti prie jūros ar iškylauti, bet ir iškilmingai įteikinėja kvietimus į savo artėjančias vestuves. Belaukiant šventės, anskčiau ar vėliau, iškyla klausimas – “ką rengtis?”, kuris gali tapti tikru galvos skausmu.

Kadangi nuo mažens labai mėgau vestuves ir augau didelėje šeimoje, teko apsilankyti ne vienose. Būtent todėl, prisižiūrėjau visko – nuo savo pačios “įdomių” aprangos pasirinkimų (kaip gerai, kad egzistuoja nuotraukų archyvai) iki pusseserių, vilkinčių sukneles, penkis kartus puošnesnes už jaunosios ar geriausių draugių dėvinčių “tympas”. Svarbu suprasti, kad vestuvės yra šventė, kurios dalis esi tu, bet ji nėra apie tave, tad nesistenk savo apranga “perspjauti” visų, įskaitant ir nuotaką. Super puošnias, sniego baltumo, iššaukiančias sukneles geriau palikti kitoms progoms. Tačiau, paprasta, tai nereiškia nuobodi ir neskoninga. Tiesą sakant, tokia proga gali būti puikus pretesktas investuoti į dailią, klasikinę suknelę, kurią galėsi vilkėti dar ne kartą.

Aplinkui esant tiek daug greitosios mados parduotuvių, tokių kaip “ZARA”, “MANGO”, “H&M” ir t.t., lengva pasimesti ir pasiklysti tarp gausybės įvairiausių pasirinkimų. O dėl įvairių priežasčių, tokių kaip laiko trūkumas ar baisi alergija vaikščiojimui po parduotuves, aprangos ieškojimas gali tapti dar didesniu iššūkiu. Ačiū Dievui už internetines parduotuves ir nearealius lietuviškus prekinius ženklus! Prascrollinau gausybę lietuviškų internetinių parduotuvių ir sudariau savo TOP 4 parduotuvių, kuriose tikrai rasi suknelę tai didžiajai šventei.

1. TOMA ACCESSORIES

Dizainerės Tomos kuriamos suknelės – lengvos, šviesios ir nepabostančios. Galima rasti tiek paprastesnių gėlėtų, kurias lengvai priderinsi ir kasdienai, tiek ir “rimtesnių”, kurios puikiai tiks įvairiomis progomis. Asmeninė favoritė – berankovė, ne per saldi, samaninė suknelė.

 

2. UNDRESS

“UNDRESS” drabužiai man visad asocijuojasi su atrodymu subtiliai, bet tobulai. Nors suknelės nėra pigios, bet “toji vienintelė” gali tapti puikia investicija. Suknelių paprastumas leidžia keičiant aksesuarus atrodyti vis kitaip, bet taip pat nuostabiai. Asmeninė favoritė – MERAKI, šviesi, bet ne balta, su subtiliu akcentu.

3. AP LINE

“AP LINE” suknelės primena saldainius. Kai kurios – super saldžios, kitos – su rūgštele, bet visos dailios ir moteriškos. Sužavi siluetų paprastumas, akiai maloni spalvų paletė ir viską vainikuojančios detalės. Asmeninė favroitė – kreminės spalvos CINDY. Saldi, mergaitiška, šventiška ir vasariška, Ko dar reikia tobulai suknelei?

4. RENT BOUTIQUE

Šis variantas – kiek kitoks, nei prieš tai buvę. Pirmiausia, tai suknios čia nenusipirksi, o išsinuomosi. Antra, didžioji prekinių ženklų dalis – užsienietiški, tačiau ir tarp jų galima rasti numylėtųjų lietuviškų, tokių kaip “Dovilė Dagė”, “Robert Kalinkin” ir “MÁS 924”. Puikus pasirinkimas, jei norisi kiekvienoje šventėje atrodyti vis kitaip, bet nevilioja mintis spintoje kaupti “vieną kartą užsidėjau” šventinių suknelių kolekcijos. Didžiausias privalumas? Suknelių kainos – nuo 25 eurų.

Author Profile

Sigita
1 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *