Alkanas Briedis: Geriausi burgeriai ne tik Justiniškėse!

Apie Alkaną Briedį girdėjom nemažai. Skirtingi žmonės, skirtinguose kontekstuose vis paminėdavo, kad Briedis daro labai skanius burgerius, tad neištvėrėm ir pagaliau nuvažiavom patikrinti - kuo gi Briedžio burgeriai skiriasi nuo kitų burgerių ir kodėl žmonės juos taip giria. Važiuoti teko į gan nestandartinę vietą - Justiniškių rajoną, tačiau Vilnius tai ne Londonas, tad 5, 8 ar 10 minučių ir jau esame vietoj. Ir drįstame žadėti, kad važiuosime dar! Net kai ne pakeliui ir reikia važiuoti specialiai, nes čia būtent tokia vieta - dėl kurios maisto verta važiuoti specialiai, o ne sustoti einant pro šalį. Visi "todėl" straipsnyje. 

alkanasb

alkanas briedis, nukaip, nu kaip

Aplinka jauki ir miela, kaip namie. Be ne tik dėl pačios vietos, bet ir dėl žmonių! Vos priėjus prie baro pasitinka klausimu Laba diena, ką mėgstat? Viską papasakoja, pasiteirauja, kaip praėjo diena ir pagamina, tai ko būtent tądien norėjosi. Super!

alkanas briedis, nukaip, nu kaip

Meniu nėra per didelis, nėra per mažas. Pasak mūsų jis yra “pats tas”. Su jautiena, su vištiena, su trim sūriais, aštriau, švelniau, burgeriai, dviejų rūšių bulvytės (lazdelėmis ir skiltelėmis), lėkštė (dar gali būti žinoma, kaip hangover čipsai), jelapenų spurgytės ir blyneliai su šonine ir klevų sirupu. Tik rinkis!

img_2852

Kuklumu nebuvo pasipuošę, tai ne tik išsirinkom tris burgerius bet dar ir įlindom į virtuvę pažiūrėti kaip atrodo gamybos procesas.

img_2865

O štai ir rezultatas – Boso burgeris, Briedžio burgeris ir TEX MES burgeris (iš kairės į dešinę). Briedžio burgeris patiektas su skiltelėmis, kiti du su lazdelėmis. Visi burgeriai prie bulvyčių gauna po indelį padažo – jogurtinio, ne itin “sunkaus”, bet skoningo.

img_2871

Briedžio burgeris, be tokių MUST ingridientų kaip bandelė ir jautienos maltinis, yra patiekiamas su pievagrybiais, šonine ir rūkytu sūriu. O taip…

img_2868

Boso burgeris yra su kiaušiniu (!), šonine ir keptais svogūnais. Dovilė pamačius, kad yra burgeris su kiaušiniu iškart nusprendė imt būtent šį ir labai patiko!

img_2866

TEX MEX burgeris su BBQ pažadu viduje turi tortilijos traškučių bei yra truputį aštresnis už Briedžio ir Boso.

img_2867

Visi trys burgeriai mums labai patiko dėl keletos esminių priežasčių:

(i) bandelė yra pilno grūdo, ne per stora, tad burgeris nėra didžiulė bulka su priedais, anaiptol – visko kiekis yra puikus!

(ii) mėsos maltinis taip pat nėra kumščio dydžio kotletas, kuris išdarko visą burgerį, tad pasikartojam – ingridientų balansas yra labai geras.

Na, o koks pavalgymas be deserto… Užsisakėm blynelių su šonine bei klevų sirupu. Blyneliai purūs, o šitas skonių derinys ir TOBULIBĖ. Jei jums jis neatrodo nuostaliai gražus, tai jūs pats negražus:

img_2890

Nors buvom susitarusios, kad pasidalinsim, bet neišėjo… Dovilė iš Monikos atėmė paskutinę blyno pusę, nes ties desertu draugystė ne ne, nesibaigė, bet buvo pristabdyta.

alkanas briedis, nukaip, nu kaip

Mūsų verdiktas toks – Alkanas Briedis daro labai gardžius burgerius (ir ne tik!),  kurių kainos bei kokybės santykis yra puikus ir kurių mes važiuosime specialiai valgyti, nes tai nėra vieta į kurią verta užbėgti tik einant pro šalį. Rekomenduojam įsitikinti patiems, tad GO!
O čia vaizdo įrašas iš mūsų apsilankymo. Dėmesio – žiūrint tįsta seilės! 

Daugiau info apie Alkaną Briedį rasite jų Facebook paskyroje, paspaudę čia

Skanaus!:*

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *