Awokado Noodles Bar: jų wok'as yra WOW!

awokado noodle bar, nu kaip, wok, maistas

Sekmadienio pietums norėjosi comfort maisto (jei nežinote kas tai, pasiskaityti galite čia), tad keliavome išmėginti Awokado Noodles Bar wok’o. Awokado maisto galite užsisakyti į namus per foodout, tačiau norėjome vėl važiuoti mūsų jau pamėgta kryptimi – Justiniškės, Pašilaičiai. Makaronų baro lokacija – Pavilnionių g. 33, Pašilaičiai.

Awokado yra įsikūrę stilingai. Būtent tokia buvo pirmoji mintis. Žinot kaip sakoma – pasitinka pagal išvaizdą? Tai mums pasitikimas paliko gerą pirmą įspūdį.

nukaip nu kaip

Tai vieta orientuota į maistą išsinešti, o ne valgyti vietoje, tad viduje vietos nėra labai daug. Prie lango prie baro kėdžių gali atsisėsti kokie 5-6 žmonės.

nukaip nu kaip

Meniu galite matyti surašytą ant lentos:

nukaip nu kaip

Arba, jei patogiau skaityti iš rankos, štai pateikiame popierinio varianto nuotrauką:

nukaip nu kaip

Jei pabodo skrolint telefoną arba žiūrėti per langą, galite LIVE stebėti užsakyto maisto gamybą per stiklą:

nukaip nu kaip

Na, bet dabar apie esmę – apie maistą. Iš viso išsirinkome tris WOK’us – vištienos, jautienos ir tigrinių krevečių – su skirtingais makaronais ir padažais.

Vištienos WOK’ą valgėme su ryžių makaronais ir teriyaki padažu. Be šių ingridientų visi wok’ai patiekiami su šviežiomis daržovėmis (kopūstai, morkos, cukinijos, porai, paprikos, brokoliai), kiaušiniu ir pievagrybiais bei yra apibarstyti sezamo sėklomis.

nukaip nu kaip

Jautienos WOK’ą derinome su udon makaronais ir kario kokosų padažu. Šis Dovilei patiko labiausiai. Karo, kokosų ir mėsos mėgėjai, tikrai nenusiviltumėte… Nes tiesiog <3

nukaip nu kaip

WOK‘ą su tigrinėmis krevetėmis užsisakėme su kvietiniais makaronais su kiaušiniu bei saldžiarūgščiu padažu. Kvietiniai makaronai Monikai patiko labiausiai, nes jei nesate valgę kvietinių makaronų, tai patys kalti, taip ir nesuprasite šių minkštumo, lengvumo ir viso kito gerumo. WOW.

nukaip nu kaip

Kadangi WOK’as yra patiekalas, kurį galima susidėti kiekvienam pagal skonį (kas mėgsta aštriau – aštriau, kas mėgsta jautieną – su jautiena, kas su jūros gėrybėmis – su krevetėm ir t.t.), įspūdžiai bendrai apie visus – O TAIP! Visi be išimties labai patiko, nes nebuvo per riebūs, makaronų, daržovių, mėsos ir padažo santykis buvo tobulas, visi WOK’ai labai įsimenamo ir ryškaus skonio, tiesiog valgai ir GERA.

Beje, kas dar nematėte, dalinamės vaizdo įrašu:

Išvada – šie sekmadienio pietūs ne tik pateisino, bet ir viršijo lūkesčius, nes ne tik gavom ko norėjom – comfort maisto, bet dar ir buvo maloniai aptarnautos, sužinojom naujų dalykų (pvz. kas yra UDON makaronai) ir pats WOK’as buvo ne šiaip, o LABAI geras. Kitą kartą užsimanius nūdlų žinom kur kreipsimės – į Awokado!

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *