Vijokliai Beer Garden: baras #1?

Vijokliai beer garden, nu kaip, baras, alus

Jei negali susisiekti su Dovile (nors taip nebūna, žmonės, įsijunkit fantaziją), yra darbo dienos vakaras ir jos nėra namie – ieškok Pylimo g. 66, bare Vijokliai Beer Garden. Kokie 60%, kad ji ten, o 60 iš 100% yra dauguma! Tuoj papasakosiu kodėl.

Pirmą kartą į Vijoklius bandžiau nueiti balandžio mėn. pradžioj ir pabučiavau duris. Buvo trečiadienis ir Vijokliai tuo metu dar dirbo ketvirtadieniais-sekmadieniais, tad teko eiti į Turgų. Na, “teko” gal čia ne tas žodis, nes aš nieko prieš Turgų neturiu, bet užmanymas buvo kitoks, o Dovilė mėgsta kai dalykai vyksta pagal planą kur kas labiau nei kai nevyksta. Plius pamenu kaip šiandien kad už čipsus iš pakelio suplojom kainą, kurios aš negalėjau pateisinti, nes čipsai iš pakelio už pitaką patys turėtų man įskrist į burną.

Gerai. Grįžtant prie Vijoklių… Antras kartas pavyko geriau, nes jie pradėjo dirbti kasdien!

Pirmas įspūdis apsilankius buvo super geras. Balandžio pabaiga, šalta as fu*k (neduodu daugiau 10 laipsnių šilumos), bet galima sėdėt lauke, nes yra šildytuvai! Tas pavasarinis noras išsirengti buvo patenkintas ir tai mane nugalėjo.

13091999_10205946552131659_3734912998389021342_n

Vijokliai dar nesužaliavo, o jau šilta!

Patiko ir daug kitų dalykų – alus už 2 eurus (kur dar galima padorioj vietoj gauti alaus už 2 eurus? aš nežinau, jei jūs žinot, ir man pasakykit), 3 rūšių burritai už 3,5 (kai buvau Turguj kebabą suvalgius už dukart brangiau pagalvojau kad valgant burritą jaučiuosi antrą tokią uždirbus, nes tiek neišleidau), Hangover’io čipsai (užkepta petelnė su bulvėm, mėsa, BBQ padažu, jelapenais ir sūriu, kurią galima drąsiai dalintis 2-iese ar net 3-ise) ir personalas.

Turiu gan viešą problemą, esu labai priekabi personalui. Didžiausia skylė man gali patikti dėl gero aptarnavimo, o geriausias restoranas nepatikti dėl prasto. Negaliu pakęsti nekokybiško bendravimo, ypač aptarnavimo sferoj. Labiau nemėgstu šūdino aptarnavimo nei mėgstu pavalgyt, o mėgstu pavalgyt LABAI. Čia man žiauriai patiko bendraut su dirbančiais už baro žmonėmis. Ir papasakojo kas su kuo, ir šypsosi, ir pajuokauja, noriai bendrauja, nu super.

IMG_4086

Simona slepiasi už baro

Jau kuris laikas ieškojau vietos, į kurią norėčiau grįžti daugiau nei dėl vienos priežasties. Pastebėjau kad renkuosi vietas pagal vieną aspektą, nes daugiau pasiūlyti viena vieta dažnai negali – kad kiemas būtų, kad jauku būtų, kad būtų sofos, kad turėtų kelias rūšis alaus, kad būtų įvairaus vyno, kad būtų užkandžių, kad būtų sveikesnio maisto, kad būtų išvis maisto ir t.t. Turi rinktis kaip alternatyvą, ko tą dieną nori labiau.

Kai turi daugiau nei vieną poreikį tam vakarui – pavyzdžiui ir alaus atsigert ir atsisėst tai į Vilniaus g. jau gali neit (arba eit į submarine’ą, esantį Vilniaus g.), nes ištiesęs petaką turėsi stovėti eilėj prie baro 10 min jei esi vriednas ir 30 min jei kuklus, o po to tą alų dar stovėdamas ir gersi, nes 4ver zavalas ir ne tik kad nėr kur sėsti, bet ir neįmanoma būti neliečiant kito žmogaus. Ne itin seniai pasitariau su savim ir nusprendžiau, kad ne, aš už alų mokėti tokių nepateisinamai didelių pinigų tam, kad galėčiau pasitrinti į kitus žmones, nebenoriu (no offence, žmonės man patinka, tik ne visi).

 

meniu

meniu

Vijokliai ir tapo ta vieta kurios nereikia rinktis pagal nuotaiką ir tai ko tą dieną labiau norisi. Ir atsisėst. Ir pavalgyt (nachos, nepaminėjau to kalno nachos – perfect!). Ir išgert nebe kvietinio alaus, kas yra almost stebuklas. Kokius 3-4 metus negeriu kitokio alaus nei kvietinis, o Vijokliuose yra Laputė – lietuviškas Elis ir jis yra TOBULAS. Ir pažaisti stalo futbolo, kurio nemėgstu, nes nemoku. Ir paplepėt su personalu, kurie yra tokie jėga, kad paskutinį kartą atėjusi trumpam likau 6-iom valandom ir sekmadienis baigėsi šokiais!!! Nešoku dažnai, o ypač bare sekmadienį. Ir aplinka įdomi, ir vasarą ne karšta, o kai šalta nešalta, nes šildytuvai.

Ir… WAIT FOR IT… jie turi vidinę terasą su tribūnom žiūrėt fūlei ir turės liepos mėn. STOGĄ!

IMG_3801

Čia vidus kai jis dar nebuvo baigtas. Lankytojams atidarymo neprireikė

IMG_4172

Terasa done. Telikas kabo, skėčiai nuo lietaus pastatyti. Metinis prezidentės pranešimas ON

 

13332942_10206188453539043_4131868392904453581_n

Stogas coming soon!

Beje, fun fact dėl gėrimų – jie turi 4 skirtingas nealkoholinio alaus rūšis ir nealkoholinį sidrą ir pila pepsi iš aparato. Ypač aktualu nevartojantiems alkoholio, mėgstantiems vairuoti ir šiaip žmonėms, kurie mėgsta pseudo alkoholinius gėrimus. Taip pat turi Botanisto džino, kitų sofistikuotų stipriųjų, prosecco ir t.t., tad neapsigaukit dėl pavadinimo “Beer Garden”, rasit ką išgert ir tie, kurie alaus negeriat ar negeriat iš viso.

IMG_4052

Nealkoholiniai gėrimai

Pasikartosiu dar kartą, kaip jau rašiau savo facebook’o poste balandžio 24 d. po pirmo apsilankymo čia – Vijokliai yra nestandartinė nešablonkė Vilniaus mieste, kur nereik per daug išsipustyt, o eit nes smagu. Todėl jie ir yra mano #1!   

"išmani" siena

Bijantiems sušalti – vidus. Su išmania siena

SEE U THERE ;* čiau

P.S. aš nežiūriu fūlės, bet Europos futbolo čempionatas yra puikus pretekstas vakarais nueiti į barą. Tikimybę mane rasti Vijokliuose didinam iki 70%. Ne dėl fūlės.

1 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *