Fresh Friendly Family atsako už savo pavadinimą.

Fresh Friendly Family, pusryčiai, blyneliai, nu kaip

Fresh Friendly Family restoranas jau kurį laiką buvo mano MUST GO sąraše. Girdėjau puikių atsiliepimų apie maistą, o ypač apie šeimininkės Napoleono tortą. Kadangi tortus mėgstu taip…  normaliai (3 iš 5), o pusryčius labai (stiprus 5 iš 5), tai vos pamačiusi Fresh Friendly Family facebook’o event’ą pavadinimu “šeimos pusryčiai” supratau – atėjo metas apsilankyti!

Kadangi esu žmogus, kuris mėgsta planuoti, o pusryčiai savaitgalį Vilniaus mieste yra trending dalykas, iš anksto rezervavau mūsų šeimai (trims draugėms) stalą. Man regis buvo dar tik antradienis, tačiau oras labai ne kažką, o prognozė dar blogesnė, tai rezervavau vietą viduj.

Prognozė nemelavo. Atsikeliu – lauke lyja, vaizdas už lango kaip gūdų lapkritį, laipsnių visi +10, bet taip pučia vėjas, kad jausmas lyg 2, ne daugiau. Pagalvojau pasididžiuodama “gerai, kad Dovilė gudri ir iš anksto rezervavo vietą “išrinkit viduje patys kurioje vietoje būtų jaukiausia”.” Yeah right, kol aš save mintyse gyriau, Dievas tuo metu žvengė…

IMG_4366

expectation – jaukus vidus

Atvažiavę į Fresh Friendly Family ant laiptų buvom pasitiktos padavėjo, kuris po “labas rytas” mūsų paklausė ar mes einame į apačią nes esame rezervavę pietus. Na jo, jau 12h, kažkam gal ir pietūs, bet mes tai atėjom pusryčių. Ogi pasirodo kažkaip gavosi, kad visa apačia rezervuota kažkam neaišku kam, mano numerio jie neturėjo ir negalėjo pranešti, kad viso vidaus rezervas paankstintas ir vienintelė išeitis mums valgyti pusryčius lauke. Mūsų “šeima” kaipmat tapo labai nepatenkinta, nes (i) visos alkanos, (ii) beveik savaitę planuoti pusryčiai bando eiti šuniui ant uodegos, nes lyja ir šalta, o (iii) pasiteisinimai niekam neįdomūs, ypač atsižvelgiant į (i) ir (ii).

IMG_4368

reality – jaukus kiemas

Na, kadangi buvom ganėtinai išalkę ir mums pasiūlė apsikamšyti neribotu skaičiumi pledų, nusprendėm, kad okey – viskas kol kas blogai, bet prasikvėpuosim, nesušalsim nes pledai, plius skaniai pavalgysim ir pusryčiai overall bus ok.

Ir buvo!!! Nespėjus išsirinkti iš meniu ką valgysim, atėjo padavėjas nešinas trim kavom, kuriomis Fresh Friendly Family mus pavaišino taip atsiprašydami už šitą feilą. Buvo super sweet, nes daug kam kažkodėl dabar atrodo, kad feilint yra new normal, nes gi “visko būna”. Taip, nesiginčiju – būna visko, bet tam Dievas davė galvą ir fantaziją, kad kai “viskas būna” būtų galima ja pasinaudoti ir sugalvoti kažką tokio paprasto bet genialaus, kas užglaisto visas kliurkas ir palieka klientą su didžiule šypsena.

IMG_4349

antra nebuvo tokia skani, kaip pirmoji kurios nesitikėjom. ačiū!

Okey, grįžtant prie pusryčių. Apsitaisėm kaip ponios sofose (t.y. ant kiemo metalinių kėdžių) kieme ir išsirinkom ką valgysim. Visos nusprendėm imti po benedikto kiaušinį ir amerikietiškus blynelius, kuriuos pasidalinsim kaip desertą.

Benediktas buvo ant šviežios ryškiai geltonos bandelės su šonine arba lašiša, bet deja, nebuvo labai įsimenamas. Nėra ko ant jo daug krauti, nes puikiai išvirtas, padažas klasikinis, bet man pasirodė kiek per skystas, bandelė minkšta, bet tiesiog neįsiminė. Tuo tarpu blyneliai… OMG. Jie buvo pasakišo minkštumo, itin lengvi, bet sodraus skonio, įsimenami – ne tas žodis… geriau juos apibūdintų žodis NUO STA BŪS, antrą kartą tikrai tikrai vėl juos imčiau (žr. 1 fotkę viršuj).

IMG_4357

Tos citrinos, tiesą sakant, nesupratau

Turėjom planą Napoleono tortą imti kaip desertą Nr. 2, bet deja, po blynelių jau jautėmės sočios ir nebeparagom. Taip pat iš pusryčių meniu liko neragautas omletas, kiaušinis avokade, sumuštekas tortlijoj ir belgiškas vaflis, o iš įprasto meniu išvis nieko neragavom.

IMG_4341

Meniu, gali valgyt arba pusryčius, arba pietus

Pirmas apsilankymas pilnai pateisino tai, ką apie save sako patys savininkai: “F3 – ne be reikalo – esame šeima (Family), sumaniusi savo įgūdžius ir poreikį šviežiam (Fresh) maistui pasidalinti su Jumis (Friendly).” Šiame restorane tikrai jautiesi kaip svečiuose pas svetingus žmones, restorano maisto kokybei neturime priekaištų, o personalui plojame ir dėkojame už tokį puikų aptarnavimą, nes nėra to blogo kas negalėtų išeiti į gerą, nors prisipažinsim – rankas nušalom. Nepaisant to, ačiū ir iki greitų susitikimų!

 

IMG_4348

Cheeeese

P.S. pastebėjome, kad F3 nebekuria pusryčių event’ų, tačiau meniu teigia, kad “savaitgaliais”, tad matomai event’as buvo tik dėmesiui atkreipti, kad restoranas pradėjo daryti pusryčius. Jei visgi tai bug’as (t.y. nesklandumas arba vabalas) ir pusryčių nebegamina, tikimės kad jis trumpalaikis ir greitai vėl ten pusryčiausime, tik šįkart nepasiduosim ir išmėginsim tą Napoleoną. Lyjant ar saulei šviečiant. Lauke ar viduj.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *