„PHUN KEE DUCK“: Gero Thai maisto restoranas (follow up)

IMG_8473

Pirmadienį turėjome paskutinį LIVE pavalgymą, kurio metu lankėmės PHUN KEE DUCK Vilnius šiam sausai laimėjus prieš RISE. Reikia prisipažinti, kad lankytis PHUN KEE DUCK teko ne kartą ir ne du, nes tai jau kuris laikas pamėgta vieta (kuris laikas, tai nuo pat atsidarymo balandžio mėn.). Kodėl? Skaitykite toliau.

PHUN KEE DUCK save pozicionuoja kaip food out vietą, kuri prisideda prie maisto išsinešti kultūros Lietuvoje (Kaune ir Vilniuje, nes šiuose dviejuose miestuose turi savo restoranus). Ką tai reiškia? Ogi tai, kad jie investuoja į maistą ir jo kokybę, o ne į nuomą, kuri patikėkit kainuoja, oi kainuoja, ypač centriau bei kitus brangius dalykus – interjeras, baldai, t.t. Koks rezultatas? MAISTAS NUOSTABUS. Visi produktai itin kokybiški, porcijos didelės ir lyginant kokybės ir kainos santykį, norėčiau teigti, kad maistas nėra brangus, nes dažniausiai vienu prisėdimu suvalgau tik pusę porcijos (išskyrus kai esu alkana, kas matė LIVE, tai matė kaip sukimšau per 10 min. dubeny maisto, bet čia išimtis o ne taisyklė).

IMG_8470

tai food out vieta, kurios fokusas yra maisto kokybėje, tad viduje vietos nėra daug (~12 vietų, dar yra kelios vietos prie baro kėdžių, kurių nuotraukouje nesimato)

IMG_8485

šiltuoju metų laiku yra kiemas, kuriame telpa tiek pat žmonių kiek viduje

Meniu nėra didelis, tačiau įvairus – sriuba, salotos, desertas, vištienos ir makaronų patiekalai, mėsos ir ryžių patiekalai. Labai paprašius gali makaronus pakeisti ryžiais arba atvirkščiai, bet padavėja patikino, kad geriau nekeisti, nes ne veltui meniu sudėtas taip kaip sudėtas – tokie deriniai geriausi. Vieną kartą mėginau pasikeisti makaronus ryžiais ir buvo puiku, bet tikrai su makaronais tas maisto derinys būtų tikęs labiau tai nuo tada nebeišsidirbinėju, imu kas yra meniu.

IMG_2485

viena meniu pusė

IMG_2486

kita meniu pusė

Prie aštraus Thai maisto labai tinka alus, geriasi kaip vanduo (čia atkreipiu dėmesį, jei prašysit aštriai, gausit tikrai aštriai, tai aš mėgdama aštriai imu vidutiniškai), tad jo čia yra. SUCCESS! Tiems, kas nenori alaus, visada galite vaišintis nemokamu stalo vandeniu, nes PHUN KEE DUCK ne plėšikai ir už vandenį iš krano pinigų neima (ačiū ačiū ačiū). Norintiems limonadų ar kitų vaisvandenių yra ir jų, tik IMHO – saldus limonadas su thai maistu neina. Na, bet čia tik mano nuomonė ir mano skonio receptoriai, gal kažkam labai ok.

IMG_8474

yra alaus, vaisvandenių ir stalo vandens, kas yra WIN

Valgėme tailandietišką vištieną su makaronais, morkomis, grybais, riešutų sviestu ir riešutais. Kaina – EUR 5. Vidutiniškai aštriai tikrai buvo aštroka, kaip mes ir norėjom, patiekalui priekaištų neturim – įsimenamas ir kokybiškas, norėsim dar, nes vištiena, makaronai ir riešutai yra super trio <3

IMG_8477

Tailandietiška vištiena su riešutais ir makaronais (Nr. 7 iš meniu)

Kitas patiekalas, kurį valgėme buvo tailandietiškai vegetarams – ryžių makaronai, tofu, pupelių daigai, morka, pievagrybiai, shitake grybai, svogūnas, cukinija, paprika ir riešutai. Kaina – EUR 5.50. Prisipažinsim, mėgstam tofu ir net nebūdamos vegetarėmis tofu kertam klapsėdamos ausim.

IMG_8476

Tailandietiškai vegetarams su Tofu ir ryžių makaronais (Nr. 5 iš meniu)

PHUN KEE DUCK yra tik vienas desertas, bet neįsivaizduoju kokio nors kitokio, kuris galėtų šiam būti konkurentas. Lipnūs ryžiai, sunokęs mango vaisius (kur tokį gaut, dunno), su kokosų pienu ir druska. Padažas lyginant tikrai sūrokas, tuo tarpu patys ryžiai mažiau sūrūs. Viską kabini vienu metu ir esi rojuj. Anksčiau niekad tokio deserto nebuvau ragavus, tad šis savo paprastumu ir skoniu nugalėjo…

IMG_8479

STICKY RICE <33

Vakarienė buvo soti ir likom labai patenkintos. Štai matote įrodymą, kad ne visiems pavyksta užsisakytą maistą suvalgyti, tad net norintiems pasėdėti kaip restorane tenka prašyti maistą supakuoti išsinešimui.

IMG_8483

įrodymas, kad porcijos tikrai yra didelės

Svarbu! Šio puikaus thai maisto už dar mažesnę kainą galima gauti per dienos pietus (11-15 valandomis). Nesumokėsit nei 4 eurų, o gausit kokybiško thai maisto, kurio pagrindinis akcentas nebus riebalas kaip kai kur kitur (nerodysim pirštais).

Viską sudėjus ir padalinus – tai puiki vieta, įsikūrusi beveik pat centre, o tiksliau – Pylimo g. 49, kurią mes jau pamėgom ir man pamėgsit jūs, nes kas gi nemėgsta kokybiško maisto, o dar kai tai THAI maistas?

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *