Grill London arba truputį kaip pas mamą

london grill, nu kaip, kopūstų salotos

Nu kaip simboliškai gavosi. Tik pasiėmus draugę iš oro uosto, kuri atskrido iš Londono, nusivežiau papietauti į Grill London. Šiaip jau seniai laukiau, kada Kaunas persikels į Vilnių. Taip, gerai supratot, šitas tinklas pirmiausiai džiugino kauniečius, o nuo šių metų pavasario ir vilniečius, bei Vilniaus svečius. Ir kai būdavau Kaune, tai visada aplankydavau ir dar draugams sakydavau, jei varot į Kauną, tai užeikit čia.

Kodėl? Todėl, kad yra nereali pasirinkimo laisvė! Valgai ne tai, kas parašyta meniu, bet tai, ką pats išsirenki. Reikėtų matematiškai paskaičiuoti, kiek skirtingų variantų galima susikurti. Nes rinktis yra iš ko! Iš keturių grupių: mėsa, garnyras, daržovės ir padažas. Dar galima rinktis ir porcijos dydį.

Iš pavadinimo turbūt aišku, kad mėsa yra kepta grilyje. Be riebalų, minkšta, sultinga. Galima rinktis kepsnelius, iešmelius, šašlykus ir vištieną, kalakutieną, kiaulieną, jautieną, krevetes.

Tada renkiesi arba ką nors mielą širdžiai: bulves fri, bulvių skilteles, bulvių košę, bulvių kroketus (kur šiais laikais tokių gausi?), arba ką nors sveiką: ryžius, grikius arba nieko.

IMG_2545

IMG_2547

Daržovės. Noriu akcentuoti, kad atneša pilnus bliūdus. Ne šiaip, kai būna padekoruota keliais salotų lapais ar, tarki, apelsinais (teko praeitą vasarą valgyti Kijevo kotletą, kuris buvo padekoruotas kiviais ir apelsinais, čia tai lygis, čia tai bent šefo fantazija!). Taip, kad renkiesi bliūdą šviežių salotų, kopūstų, burokėlių, pomidorų, marinuotų daržovių, keptų daržovių.

Ir padažas. Kaip be padažo? Majonezo, majonezo garstyčių, barbecue, “Teriyaki”, saldžiarūgštis.

Kas nenori rinktis – meniu yra ir jau suformuotų patiekalų. Yra ir nuogas mėsainis! Rrrr.

Man labai patinka, o kadangi valgėm keliese ir daug kartų, turim visokių pastebėjimų:

Aštrūs patiekalai nebuvo aštrūs, bet vis tiek buvo skanūs. Coleslaw kažkam turėjo per daug acto, bet tas kažkas valgė šviežias daržoves, taip kad nenuliūdo, o mums coleslaw buvo labai skanu. Ir dar norėjosi šiek tiek karštesnio maisto.

IMG_3033

Nors Grill London neturi dienos pietų meniu, renkantis iš įprasto meniu, kaina gaunasi ne ką didesnė nei kitose kavinėse siūlomų dienos pietų kaina!

IMG_3115

Cezario salotos su vištiena buvo puikios!

IMG_5262Tuo tarpu Cezario salotos su krevetėm nebuvo tokios geros…

IMG_3678

Šaltekai nebrangūs (2,2 Eur), o prie jų galima rinktis įvairiausiai ruoštas bulves – kroketus, laivelius, šiaudelius, skilteles ir t.t.

IMG_2299

Teriyaki vištienos kumpeliai, bulvių laiveliai, morkų ir burokėlių salotos ir garstyčių-majozeno padažas.

Susumavus, kainas, kiekį ir išminusavus skonio, lūkesčių ir kitokius niuansus – vertinam labai gerai! Dar esam girdėję blogų atsiliepimų dėl aptarnavimo. Mums neteko susidurti, nes visada ateinam geros nuotaikos, nors ir alkanos, bet su šypsenom ir mus visur aptarnauja smagiai ir gerai. Jei atėję su bloga nuotaika išliejat viską ant personalo, arba veidas transliuoja gyvenimo tragediją, tai nenorėkit ir nesitikėkit, kad neužkrėsit kitų. Kaip šauksi taip ir atsilieps. Būna visko, būna ir kitiems ne nuotaika, bet būkim supratingesni ir stenkimės sąmoningiau vertinti situacijas. Supraskim, nusišypsokim ir dalinkim geras emocijas. Jei norite išsilieti, aš pažadu parašyti apie naują vietą Vilniuje “Išsikrauk” kambarį.

Pabaigai:

Vidutinės porcijos kaina nuo 4,20 Eur! Galite pasižvalgyti po meniu.

Čia rasite daugiau informacijos – Grill London.

Adresas: Vilniaus g. 33, Vilnius ir Kaune jie taip pat įsikūrę Vilniaus gatvėje 13.

 

0 I like it
1 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *