Meniu.lt - restoranų gidas, kuris padės nuspręsti, kur pavalgyti

Žinot, kai būna problemyčių norint nuspręsti – tai kur eisim valgyti? Ypač, kai sprendimų priėmėjų yra daug. Nes kartais tos pačios vietos atsibosta, o reikalavimų turi visi: pradedant maistu (kad būtų ir vegetarams opcijų ir užkietėjusiems mėsėdžiams), patogia lokacija ir baigiant malonia aplinka, ar, prasidėjus lauko sezonui, terasa. Jeigu naudojatės meniu.lt - tų problemyčių nebelieka!

cats visit GIF-source

Amerikoje yra restoranas pavadinimu „I don‘t care“, bet čia jau tam kraštutiniam atvejui, kai, dažniausiai poros bando nuspręsti, kur eiti ir viena pusė išmeta „man nesvarbu“ kortą.
meniu.lt, nukaip

-Tai tu išsirink man viskas tiks, – sako kažkuris.

– Tai gal į kieniečius?

-Ne, kad praeitą savaitę valgiau.

-Tai gal tada kokių midijų varom?

– Ne, ne paskutinį karta valgiau neskaniai labai, tai gal kažką kitą.

Ir tas „man nesvarbu“ pasirodo, kad yra labai svarbu. Ir iš tikrųjų, kai turime tiek pasiūlos, kaip gali būti nesvarbu, kur eiti valgyti? Jeigu nesvarbu, tai valgai valgykloj riebaluose kankintą firminį „Jūratėlės“ kepsnį su gausiai aplydytu sūrio ir riebalų mišiniu arba keba… Ne! Net ir kebabų tokio lygio yra, jog jau nebegali nurašyt šito „guilty pleasures“ skyrelio maisto. O jei svarbu, tai yra, kas padeda išsirinkti. Būna rašo draugai man ir sako „tu čia viską žinai, tai kur nueit?“ O aš tada pradedu kryžminę apklausą, visi gaištam laiką, o yra tokia paprasti išeitis – meniu.lt! Aš jaučiu panašiai kažkam būdavo ir tas genialus žmogus sumąstė tokią funkcionalią svetainę, kuri sprendžią šį amžinąjį klausimą „kur einam valgyti“.

meniu.lt, nukaip

Tai visos maitinimo įstaigos vienoje vietoje, įvertinimai, atsiliepimai, geografija, maisto tipas ir panašiai. Susistemintai, kodėl geriau naudotis meniu.lt nei kreiptis į draugus:

  1. Kaip minėjau – viskas vienoje vietoje. Jeigu ir neseniai atsidarė nauja vietelė, tai jau būtinai ją rasite šiame portale. O tame „viskas vienoje vietoje“ be apžvalgų, įvertinimų ir kitų gerų dalykų telpa kvietimai į renginius bei įvairios restoranų dienos akcijos, atrakcijos, degustacijos ir kiti kabliukai, kurie kartais padės jums apsispręsti.
  2. Puikus filtras! Susivedi savo reikalavimus ir turi rezultatus. Aiškiai išreitinguota, belieka pasižiūrėti rekomenduojamų restoranų profilius, kuriuose vėlgi pirmas punktas, tai yra viskas vienoje vietoje: adresas, telefonas, svetainės ir socialinių tinklų profiliai, nuotraukos, meniu, atsiliepimai. Belieka, tik paspausti „call“ jeigu paieška vykdot per telefoną ir jau skambutis vyksta. Kelios minutės ir ramybė apsisprendus, kad einam Belgiškų vaflių, itališkų makaronų, graikiško troškinio (muoussaka) ar veganiškų tortų. PASAKA ne GYVENIMAS!
  3. Čia galima susikurti savo paskyrą ir joje pasižymėti patikusias vietas, galima palikti savo „ekspertinės“ nuomonės komentarus, gauti į juos atsakymus, o taip pat, dėmesio, REZERVUOTI STALIUKĄ! Patvirtinimai gaunami sms žinute, ypač aktualu tiems, kuriems pokalbis teflonu drėkina rankas ir pramuša širdies ritmą.
  4. MAISTO DOVANŲ KUPONAI. Čia galima nupirkti dovanų čekį maisto gurmanams, kurie pagal nr.2 puikų filtrą patys išsirinks kur eiti ir jums nereikės a) prisiimti atsakomybės, kad ir vėl blogai išrinkot b) išgryninti pinigų ir dėti juos į voką, su mintims – kad šitie pinigai tai jau jums, kur nors nueiti pavakarieniauti (ir visi žinom, kad didžiausia tikimybė, kad pinigai bus panaudoti visai ne tam tikslui) ir c) maisto čekis naujau ir tikrai įdomiau už akropolių čekius.
  5. Pristatymas į namus. Nors yra visokių platformų užsisakinėjantiems, pamėgus šitą portalą, tiesiog viską galėsite daryti vienoje, prieš tai pasinaudoję super filtru, kuris padės apsispręsti tai sushi ar chicken korma. O gal ir tą ir tą?

meniu.lt, nukaip

Žodžiu pliusai ne minusai, kaip sakė vienas mažai kam žinomas interneto herojus. Ir jis buvo visiškai teisus. Man tai patinka, kai jau esi kur nors miestuke ir tada kažkam kyla ta puiki idėja “gal einam kažkur pavalgyti”. Tada pasižiūri meniu.lt kas aplink, susižymi, kas ko nori, ko nenori, išsireitinguoji ir nebesuki galvos, o tiesiog eini. Sotus žmogus – laimingas žmogus, o “skaneeei” sotus tiek laimės turi, kad dar ir su kitais gali pasidalinti.


meniu.lt, nukaip

2 I like it
1 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *