„Element“: pietūs arba prisivalgyk kiek telpa

element

Šiandien pietavom užsienyje būnant Lietuvoje. Turbūt dažnas yra nors kartą gyvenime išvažiavęs į atostogas “viskas įskaičiuota”. Nekalbėkim, ar čia geras pasirinkimas atostogoms, ar ne. Pakalbėkim apie tą šventę skrandžiams! Aš iki šios dienos nežinojau, kad niekur važiuoti nereikia ir tokią puotą galima apturėti pas mus. Visai netoli centro, viešbutyje ELEMENT! Sumoki 6,5 € ir valgai kiek nori!!!!

Ir daug aš čia neišsiplėsiu. Pietauti gali ateiti ir, patikėkit, ateina visi! Būna pilna, kartais reikia ir vietos paieškoti nors salė tikrai didelė. Nežinau kiek įprastai būna viešbučio svečių, bet šitą vietą jau gerai žino aplinkinių ofisų darbuotojai. Kai lankėmės mes – jų ir buvo dauguma.

Taisyklės paprastos. Kol sėdi darbe, pasižiūri jų Facebook’o puslapį: www.facebook.com/elementrestoranas. Kiekvieną dieną, jau ryte, būna parašyta, ką rasite atėję pietų. Pietūs prasideda 11:30.

Užeinat. Su Jumis maloniai pasisveikina, šypsosi, klausia, ar viskas aišku, jei reikia pasodina, papasakoja ir tada Jūs nekantriai bėgate prie stalų ir galvojate, kaip visko paragauti ir neapsiryti.

IMG_2890

Pasidedat daikčiukus ir puota prasideda!!!!

Pirmiausia – sriuba. Kiekvieną dieną galima rinktis iš dviejų. Šį kartą buvo pupelių, arba trinta bulvių-porų. Prie sriubos – duonytės, sviestukas, kelios užtepėlės.

IMG_2882

IMG_2885

Po sriubos, galima pasiimti didžiule lėkštę ir slinkti maisto takeliu toliau. Prasideda salotos! Ir salotos ir šiaip daržovės.

IMG_2884

IMG_2883

Kaip matot ir padažų rojus. Man taip norisi akcentuoti, kad tikrai labai vegetarams draugiškas restoranas! Ir sveikuoliškas. Kai toks pasirinkimas galima priimprovizuoti iki soties. Toliau į lėkštę keliauja karšti patiekalai. Visada būna bent vienas vegetariškas pasirinkimas. Šį kartą tai buvo makaronai su brokoliais ir grietinėle. Na, o mėgstantiems ir norintiems mėsos – šonkauliai su keptomis bulvėmis arba vištienos ir moliūgų troškinys su perliniais makaronais.

IMG_2894

IMG_2887

Ir pabaigai – kava, arbata, sultys, vanduo. Geri kiek nori, ko nori. Ir dar desertas. Tarkim, saldus pyragėlis arba kruasanas.

IMG_2892

IMG_2893

Tai tiek informacijos. Eisim dar ir dar!

Linkėjimai personalui!!!! Tikrai kaip namie, trūkto tik “tapkes” ir “chalatą”, kad duotų 😀 Dar reikia paminėti, kad ir labai skanu viskas. Šonkauliai gerai išmarinuoti, nuo kauliuko vienu spragtelėjimu nusineria ir minkštučiai! Morkos, bulvės, pomidorai…. Rašau ir jaučiu kaip vėl ten noriu.

Adresas: T.Ševčenkos g. 16, Vilnius (Kiek žinau aplink žalia zona, nebrangu “parkuotis”)!

Dar kartą Jų Facebook:elementrestoranas

1 I like it
1 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *