Small talk cafe. Maištaujam, eisim ten ilgų pokalbių!

small talk cafe, nu kaip, kava, sumuštinis,

Prieš porą dienų facebook’o sraute ir swarm’e pamačiusi draugų check-in’us vietoje pavadinimu Small talk iškart pagalvojau – KAŽKĄ PRALEIDAU. Mėgstu neatsilikti ir būti “ant pulso” – aplankyti naujas vietas šioms vos atsidarius.

Ne, nestoviu atidarymo eilėj dėl nemokamo dubenėlio maisto ar 20 proc. nuolaidos sąskaitai, bet aplankau kuo greičiau, nes (i) ilgainiui entuziazmas išblėsta ir “kitą savaitę nuvarysim” tampa “niekad”, (ii) geras vietas geriau atrasti anksčiau, tam kad galėtum jose lankytis pats ir dar draugams parekomenduoti ir (iii) neskubėk ir būsi paskutinis – jei visi eitų rytoj, tai joks čia navaras. Plius didėja rizika tapti mamutu, kuri galvoja, kad CAPO Vilnius yra naujiena mieste, kas jau atsidarė so long long ago.

Small talk atidarymo jaučiuosi nepramiegojusi, kadangi ši vieta atsidarė prieš vos daugiau nei savaitę – birželio 17 dieną. Taip susiklostė, kad penktadienį susipažinus su vienu savininkų, Jonu, šiam pakvietus šeštadienį papusryčiauti tiesiog buvo privaloma eiti, nes susidėjo mano minėtas now or never plius naktinis entuziazmas, kai pamiršti nuovargį, ilgo vakarojimo pasekmes ir tartis kitos dienos 10h ryte kažką veikti atrodo gera idėja. Nors keltis išties buvo beprotiškai sunku, bet dedu ranką ant širdies ir sakau – tai tikrai tai buvo labai gera idėja!

IMG_5145

Jonas in action!

Small talk yra įsikūrę Stulginskio g., patalpose kuriose anksčiau buvo No sugar. Pamenat tą sunkų dizainą? Masyvus medis, stylish, bet sunku. Small talk atrodo visiškai priešingai, stylish bet lengva. Aplinka užduodanti toną kažką kūrybinti, dirbti, skaityti ar tiesiog būti. Nepakrauna.

IMG_5111

Pasikeitė neatpažįstamai

IMG_5119

Marshall kolonelė? Why not

Taip pat mano dėmesį atkreipė kainos, jos man pasirodė tikrai mažesnės nei kitur. Kavines skirstau į “brangias” ir “pigias” pagal flat white’o kainą, nes į jį eina du espresso shot’ai ir daugelis dėl to užgieda itin solidžią kainą, kurią man dažnai būna per sunku racionalizuoti. Kavos kaina svyruoja nuo 1,4 eur iki 2,3 eurų (tas tiek, tas tiek, tas aniek), sumuštiniai 3,5 – 4 eurai, cola – euras su centais ir pan.

IMG_5117

meniu

Taip pat man žiauriai patiko, kad tai nėra tiesiog cafe kaip jie save yra pavadinę facebook’e, nes turi alkoholio – daro kokteilius, pilsto alų ir pan. Po kavos su sumuštiniu norisi kažko skanaus, bet ne torto? No problem, gali užsisakyti strawberry mojito! Super patiko. Jonas išdavė, kad galit prašyt ir kitokių kokteilių desertui arba nebūtinai – Gin and tonic, bluddy mary, o toliau klauskit prie baro.

IMG_5147

strawberry mojito

Grįžtant prie maisto. Jau rašiau, kad žiauriai gera valgyti kokybišką maistą, kad ir tokį kurio privengi (pvz. burgeriai, sumuštiniai), nes kyla ne savigraužos jausmas, o toks malonus guilty pleasure. Valgant Small talk sumuštinį su bekonu ir kitą su mozzarella būtent taip ir jaučiuos – kaltai maloniai (guilty pleased), nes jie buvo tiesiog tirpstantys burnoj (o mozzarellos dar ir gerai tystantis), visiška vaivorykštė burnoj!

IMG_5140

mocarelos sumuštinis

Taip kad viską sudėjus sakau, kad tai vieta ne tik trumpiems pokalbiams, bet ir ilgiems pusryčiams, pietums ar vakarinei, nes maistas, kava bei kokteiliai nuostabūs ir čia norisi būti, grįžti bei kitiems pasakyti, kad nesnauskit ir GO!

IMG_5137

labas ir ateik čia!

P.S. aš nežinau kas sudarinėjo playlist’ą bet jis tą rytą buvo žiauriai geras, norėjosi viską išshazamint!

0 I like it
1 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *