Vegafe: Nu Kaip atrado naujus skonius! (follow up'as)

6462

Pirmadienį tradiciškai ėjome valgyti LIVE. Šįkart lankėmės Vegafe restorane, kuris turi du taškus Vilniuje –  Savičiaus g. 13 / Augustijonų g. 2 ir Totorių g. 3. Kadangi norėjome sėdėti kieme, rinkomės Savičiaus g. įsikūrusį restoraną. Atmosfera čia tokia ZEN. Ramu tyku ir gera. Ramu čia ne vien dėl lokacijos, bet ir dėl to, kad šis restoranas yra jogos ašrame – jogams bei kitiems savistabą puoselėjantiems žmonėms skirtame sporto klube dvasiai. 

Tai buvo ramiausias ever LIVE’as, nes čia vieta, kurioje norisi būti ramiai ir medituoti, o ne laidyt bairius. Kieme vietos yra nedaug, viduje jauku, žmonės vaikšto basi. Žinom kur eisim norėdamos pailsėti nuo gyvenimo triukšmo ir kur neisim kai norėsim patriukšmiauti.

IMG_6845

Starteriui valgėme vegetarinį pyragėlį su panyro varške ir spanguolių cukruočiais. Pasidalinom perpus ir labai džiaugiamės šiuo sprendimu, nes nors ir labai skanu,bet pyragėliai gan sotūs, būtumėm jau karštų net nebenorėję.

IMG_6835

collage pyragelio

cielas pyragėlis, perpjautas pyragėlis

Prakalbus apie sotumą norėčiau iškart pasidalinti įžvalga – vegetariškas maistas yra labai sotus. Mitas, kad liesi vegetarai yra taisyklė. Tikrai ne, negaliu sutikti. Vegetariškas maistas paskanintas sviestu, grietinėle, pagamintas iš ankštinių daržovių tikrai yra labai sotus ir nors daržovės virškinamos lengviau nei mėsa, tačiau nepervertinkite savo galimybių – vieno karšto yra tikrai per akis.

Pagrindinius patiekalus išsirinkti buvo gan sunku. Nors meniu nėra labai didelis, bet įdomus ir mums gan neįprastas, tad išsirinkti nebuvo lengva.

IMG_6832

Išsirinkome ankštinių kukulius karštame paprikų ir morkų padaže su basmati ryžiais. Šis patiekalas yra vaganiškas, jo kaina – EUR 6.

IMG_6842

Antras karštas, kurį išmėginome – sultinga trijulė. Trijulė – tai baklažanai, panyro sūris ir bulvės ciberžolės padaže, patiekiama kartu su ananasų karpaču ir kvietiniu paplotėliu arba basmati ryžiais pasirinktinai. Šitas patiekalas buvo EPIC. Vakarienės -iausias! Šis trio su ananasu nustebino, buvo įsimenamo skonio ir visaip kaip puikus… <3

IMG_6844

Nors mėgstam mėsą, bet nespjaunam į daržoves bei į vegetariškus patiekalus. Buvo skanu, nekasdieniška ir rekomenduojam ne tik vegetarams, kurie jau seniai yra pamėgę šią vietą, bet ir visiems tiems, kurie ieško naujų skonių, nes jų čia apstu!

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *