„Tonyresort“: apie „Toni“ iš „Tonio“

toni terasas

Tonyresort – poilsio ir pramogų parkas. Trakų rajonas, Anupriškės. Ir tikrai jie visiškai pelnytai vadinasi promogų kompleksu – veiklos čia iki soties! Ką veikti ir kodėl norisi sugrįžti dar – išsamus fotoreportažas!


Įdedu nuotrauką, kaip viskas atrodo, kai rašau, ką Jūs dabar skaitot. Šiaip jau galima ir priprasti būtų! Turėjau prikaupus nemažai rašytinų tekstų ir rinkausi, kurį čia sėdint “skrebenti“. Ir pagalvojau, kad pušų apsuptyje, maloniai pavargus nuo pramogų, bus geriausia rašyti būtent apie šią vietą.

IMG_3263
Pirmiausia, čia gali atvažiuoti visi ir bet kurią dieną ir praktiškai bet kada. Čia yra pramogų kompleksas, ne tik viešbutis. Karštą vasaros dieną galima atvažiuoti į paplūdimį prie Gilušio ežeriuko. Aišku, už patogumą degintis nesitrinant su marozais, nesiklausant jų rusiškų dainų sklindančių iš atvertų automobilių ir nematant girtų pavėmusių snukių, reikės sumokėti 5 Eur. Galėsite išsinuomoti ir gultą, sėdmaišį. Visi patogumai po ranka. Galima ir kavutės išgerti, o reikalui prispyrus nereikės bėgti į mišką ir ieškoti pačio tankiausio medžio už kurio galima pasislėpti. Švarus smėlis, jokių šiukšlių ir malonūs veidai aplinkui. Tikrai verta!

IMG_3196

IMG_3254

Sakyčiau, kad pasisekė, nes kai lankiausi buvo savaitės vidurys ir šiek tiek apniukęs oras, todėl žmonių beveik nebuvo (na bent jau taip atrodė dieną, bet pusryčiauti susirinko pilnas restoranas, reiškias buvo, bet teritotija tokia didelė, kad vieni kitiems tikrai netrukdėm) ir nuotraukose tik gamta! Gal kažkas gali pagalvoti, kad nepasisekė dėl oro, bet mes daug judėjom ir netgi maudėmės todėl buvo pats tas! Aišku ne gulėjimui ir nesideginimui, bet kaip tik aktyviam laisvalaikiui.

Plaukiojom aplink ežerą valtele. Labai smagu pairkluoti, tikrai ne dažnai tai tenka daryti, man priminė vaikystę. O jau tokia ramybė…

IMG_3252

Nors ežerėlis nedidelis, galima atrasti įdomių dalykų.

IMG_3234

IMG_3216

Apsilankius čia, galima daug daug vaikščioti. Ne tik miškais, bet ir pelkėmis. Padaryti pelkių takai, o šalia pelkės visur įrengti suoliukai. Taip gera ir ramu, girdisi kaip voras mezga tinklą ir noksta uogos. Pelkės pakraščiuose šokinėja žuvelės ir girgžda samanos.

IMG_3307

IMG_3120

IMG_3112

IMG_3124

Šalia yra įsikūręs Anupriškių nuotykių parkas. Galima palaipioti pušų viršūnėmis. Gera žinia poilsiaujantiems Tonyresort – apsilankymui šiame parke – 50% nuolaida! O jei bijote aukščio, ar dėl kitų priežasčių nenorite ekstremalios veiklos – vietos ant žemės tikrai užteks. Galima vaikčsioti kelias valandas.

IMG_3094

IMG_3101

IMG_3164

IMG_3105

Pramogų atras visi: ir mėgstantys žaisti krepšinį, futbolą, lauko tenisą, arba intelektualius žaidimus, tokius kaip šachmatai. Galima ir pažvejoti. Pramoginė upėtakių žvejyba be pralaimėjimo! Kadangi tam specialiai yra auginami upėtakiai, per valandą laiko bent vieną laimikį turėtų pagauti net ir pirmą kartą meškerę laikantys.

IMG_3107

IMG_3165

Būtume ne Nu kaip, jeigu neparašytume apie maistą. O čia maistas geras! Ir netgi labai. Išvažiuojant linksėjau galvą ir sakiau: “didžiausi linkėjimai virtuvės šefui!”. Čia meniu ir kainos:

IMG_3259

IMG_3262

O mes ragavom “vietinio” upėtakio su bulvėmis, keptomis daržovėmis ir marinuotų agurkėlių padažu! Sočiai, sveikai ir labai skaniai!!! Gamybos procesas vyksta lauke prie didžiulės krosnies! Matai kaip šefas sukasi, o pro kaminą rūksta dūmai.

IMG_3300

IMG_3266

Nu kaip be deserto? Creme briulee!!! Kaip tik kelias dienas prieš toks desertas buvo ragaujamas viename iš Top 30 Lietuvos restoranų. Jūs galvojat aš šiaip sau lenkiau galvelė išvažiuojant? Tikrai ne! Tiek žuvis, tiek desertas buvo nuostabaus skonio!

IMG_3267

O vakare, kai nusileidžia saulė – užsidega šviesos! Miškus ir pelkių takus geriau apeiti dieną, o nakčiai geriau pasilikti pakrantę.

IMG_3292

Pramogų yra ir daugiau. Kadangi visada vežiojuosi šaligatvio banglentę (čia toks teisingas žodis riedlentės broliui longbordui), susigalvojau dar vieną tokią individualią pramogą – pasivažinėti! Keliukai geri, naujai asfaltuoti, eismo beveik nėra. Op ant lentos ir riedi! Nepaminėjau, kad galima išsinuomoti dviračius, pirtį, kubilą, pajodinėti žirgais ir taip toliau ir panašiai. Visą informaciją rasite jų svetainėje: www.tonyresort.lt

Gero poilsio ir pramogų!!!

IMG_3290

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *