Pašokinėk ant batutų kaip vaikystėj ant lovos!

skypark, nu kaip, pramogos, batutai

Kas nešokinėdavo vaikystėje ant lovos? Tas gali nebeskaityti, o visi, kurie norėjo padūkti ir pasijausti truputį supermenais ar superwomenomis  ir bandydavo pasiekti lubas arba apsimesti, kad gali skraidyti – šita į vaikystę nukelianti pramoga tikrai patiks.

Kas čia per pramoga?

O čia Skyparka‘as. Batutų pasaulis vaikams ir suaugusiems. Kaip buvo atidarymo pradžioje skelbiama – tai didžiausias batutų parkas Europoje. Mes nežinom ar informacija vis dar teisingą, bet kad daug veiklos rasite šiame parke tai tikrai.

Šitą tekstą jau esu anksčiau parašius. Saugojau. O saugojau todėl, kad buvau sugalvojus, jog paskambinsiu aš į savo mylimą Skyparką ir sakysiu, o duokit nuolaidą žmonėms, kurie ateis pas jus ir pasakys, kad paskaitė apie šią pramogą “NU KAIP” svetainėje. Ir susiradau vadovo numerį, linkėjimai Vilimantui! Aš kai skambinau, jam iš karto sakiau, kad ką jis besakys, aš parašysiu. Taip ir rašau! Jis nesakė ne, bet ir nesakė taip. Jam tą dieną buvo ne nuotaika (sakė nėra mood’o) ir siūlė kažkada kai būsim kažkur netoli Skypark’o užeiti, jis ten irgi dažnai būna ir pakalbėti. Tai, aš kaip suprantu, susitarimai vyksta konkrečiau. Kaip ir nepavyko, bet jis nepasakė NE! Gal kažkada ir užeisim, bet JŪS nuolaidų dabar negausit, kad ir ką jiems sakysit. Bet mes šią pramogą vistiek rekomenduojam.

Pirmiausia, batutų platformos. Įvairiausio dydžio, ilgio ir formų. Tiesiog užlipi ir šoki. Aukštyn žemyn, dar aukščiau ir dar. Ir tada jau norisi kažkokį triuką padaryti, apsidairai aplinkui. Būna visokių „profų“, kurie vartosi ir šokinėja pavyzdžiui ant nugaros, arba krenta ant nugaros ir atsistoja, arba daro salto, arba bėga, šoka į šoninį batutą, padaro kūlverstį ir nusileidžia su reveransu. Yra ir sienelių ant kurių galima užšokti pasiekus nebloga aukštį.  Žodžiu fantazijos, drąsos ir technikos supratimo reikalas, kaip smagiai ir kaip įvairiai pasišokinėsite.

Būna treniruotės suaugusiems, kur mokaisi su tokia lenta. Lavini įgūdžius tarkim “wakeboardui”, “snowboardui” ar kaitams. Daugiau papasakoti negaliu, nes vadovas tada buvo ne nuotaikoj.

Dar vienas smagus reikalas – kempinių baseinas. Taip kvadrato formos kempinių jūra. Reikėtų sakyti įsišokinėji per ilgąjį batutą ir pabaigoje atlieki tarkim kūlversti ore ir krenti sau be baimės į tą kempinių tvenkinį. Jos sugeria smūgį ir leidžia minkštai nusileisti. Linksmiausia žiūrėti iš šono, kai triukas nepavyksta. Tokie juokingi išsitaškymai. Mosikuoja rankytėmis žmogiukai ir teškiasi į kempines. Sunkiausia išlipti. Į tas kempines sminga kojos, smukčioja kojinės, nu tikrai reikia pasistengti išsiropšti.

Ir dar yra visokiausių veiklų. Tarkim krepšinis ant batutų. Gali apsimesti Jordanu, tik išsišokinėji ir dedi į krepšį iš viršaus. Dar yra lynas, galima pasipraktikuoti ekvilibristikos, jei gerai gaunasi galėsite pagalvoti apie karjerą cirke. Man šis variantas atkrito. Liūdesys. Galima pasimokyti balanso ant medinės banglentės,  galima pažaisti žaidimų, yra stalo futbolas, air softas, krepšinis ir net yra kriaušė, gali pažiūrėti ant kiek stiprus esi.

Beje, yra erdvės, tokie kambariukai vaikų gimtadieniams. Manau puiki vieta ir pramoga vaikučiams. Dar galima vaikų gimtadienius švęsti kukurūzų labirinte, bet apie tai gal nuo rugpjūčio, kai tie kukurūzai užaugs! Būtinai parašysiu!

Tiek daug veiklų, smagus ir aktyvus laiko praleidimas! Jeigu norit eiti be vaikų ir, kad mažiau žmonių būtų, tai eikit vakarais, kiek žino tada ir nuolaidos būna! Vaikučiams jau miego metas, o suaugę gali vėl prisiminti vaikystę.

 

 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *