SUP-BOARD.LT: šią vasarą būtina išbandyti irklentes!

Irklenčių sportas - pramoga, kuri žaibo greičiu plinta visame pasaulyje. Lietuvoje tai dar nauja ir ne visiems pažįstama veikla, tačiau kartą pabandęs nori dar ir dar! Kur ir kaip išbandyti irklenčių pramogas? Dalinuosi savo patirtimi.

irklentes, sup-board.lt, nukaip

Mano pirmas pasimatymas su irklente įvyko praeitais metais. Kadangi labai mėgstu vandenį ir visas su tuo susijusias pramogas, jau seniai buvau pasekus irklentes ir vis svajojau išbandyti. Prisimenu, kaip dabar, buvo šeštadienis, sėdėjau ryte balkone ir skaitinėjau naujienas telefone. Tada toks stiprus impulsas apėmė ieškoti irklenčių ir išsinuomoti jas savaitgaliui! Susiradau numerį, paskambinau, visko išklausinėjau ir sutariau pasiimti vakare, kad visą sekmadienį galėčiau niurkytis vandenyje.

…šuo gali plaukti kartu, o žmogus ant irklentės gali daryti jogą!

Taigi, kaip reikia išsinuomoti irklentę ir kaip sekasi pirmą kartą ant jos atsistoti šiame video:

Nežinau, ar yra žmonių, kurių charakteriai nesutampa su irklentės, bet tą kartą ją išbandė visi: tėvai, draugai, broliai ir seserys ir nepatiko tik tiems, kas nebandė! Na, o artimiau susibičiuliavus su lenta, pradėjau daryti triukus:

irklentes, sup-board.lt, nukaip

Beje, savarankiškai išsinuomoti irklentę yra tik vienas iš būdų pramogauti. Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose vyksta irklenčių turai. Visi susirenka sutartoje vietoje, tada nuvežami prie staro (startas skiriasi priklausomai nuo turo) ir paleidžiami plaukti upe! Žodžiu, tiek turas, tiek upė – dar kitoks jausmas plaukiant irklente! Vilniaus turas yra kažkas nuostabaus. Ypač, kai plauki link senamiesčio, jau būni pripratęs, kad srovė tavo draugas ir patogiai neša tave žemyn upe, o tu gali dairytis ir vėpsoti. Matai Trijų Kryžių kalną, Gedo pilį (byrančią), dešiniosios pusės upės pakrantės gyvenimą (kas deginasi, kas bėgioja, kas šunis vežioja, kas žvejoja žuvis, kurias neaišku, ar galima valgyti). Visus turus rasite www.sup-board.lt svetainėje, o FB paskyroje, galite sekti renginius ir naujienas iš irklenčių pasaulio.

O pabaigai, tai dar du geri dalykai: šuo gali supinti, o žmogus gali daryti jogą ant irklentės!

irklentes, sup-board.lt, nukaip

Joga ant irklentės labai geras reikalas! Dreba visas kūnas, tada supranti, kad kažkur ten truputį giliau, po riebaliukais turi raumenų ir kad jų turi daug ir visur! Ir šiaip vanduo, gamta, tyras oras, dar prasiplauki apšilimui. Šiaip jau pasidomėjau, kad plaukiant su irklente per valandą sudeginama va tiek:

irklentes, sup-board.lt, nukaip

Bet koks malonumas! Jokios kančios sporto salėje, žodžiu pramogauji ir lieknėji, kitaip nepavadinsi! Dar kokios 5 min. kol priputi lentą, kol ją nusineši. Plius, plius, plius ir žiūri gale vasaros, pramogavęs ant irklentės, minus minus minus ant svarstyklių 😀

GIFirklentes, Monika Juodeikaite, sup-board.lt

Visiems rekomenduoju, nebijokit – net ir pirmą kartą atsistoję ant lentos nenukrisit, jei laikysitės nurodymų! Gerų nuotykių ir įspūdžių!

 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *