Tekstų rašymas

tekstu rasymas, nu kaip, tekstai
Nu kaip rašom tekstus, kurie kabina

Tekstų rašymas – tai labai smagus procesas, tačiau ne visiems. Ir kam vargintis, jeigu yra kam tai patinka ir kas tai daro gerai. Jeigu santechnikas tvarko vamzdžius, kodėl tokią svarbią užduotį kaip tekstų rašymas patikėti ne specialistams?

Jums reikia, o mes rašom:

Tekstai interneto svetainėms

originalus ir įdomus turinys, skirtas svetainės pridėtinės vertės didinimui. Tai gali būti įmonės pristatymas, produktų ar paslaugų aprašymas, naujienų skilties atnaujinimas. Nepamirškite ir tekstų, skirtų Jūsų elektroninei parduotuvei. Be prekių pavadinimų, svarbu tas prekes aprašyti, pateikti kuo daugiau naudingos informacijos ir sudominti klientą. Tokie tekstai padės vartotojams geriau susipažinti su Jūsų įmonės veikla, tikslais. Tai augina pasitikėjimą ir lojalumą Jūsų prekės ženklui.

Tekstai tinklaraščiams

Jie plačiau supažindina su įmone, paslaugomis ar produktais. Tai paremiantieji tekstai, kurie pasakoja istorijas, susijusias su įmonės veikla. Tokie tekstai stiprina įmonės įvaizdį, kuria ryšį su klientais ir pritraukia naujų. Galbūt vartotojas dar nesidomi jūsų paslaugomis ar produktais, tačiau paskaitęs įdomų tekstą, greičiausiai pasidomės ir ką siūlote Jūs. Čia galima būti kūrybiškiems ir sugalvoti daugybę pačių įdomiausių temų. Nuo papildytos realybės spalvinimo knygelių iki tokių verslo idėjų kaip kavinė, kurioje laisvai vaikščioja keli šimtai ežiukų. Jeigu Jūsų straipsniais dalinsis vartotojai, turėsite atgalinių nuorodų (vadinamų backlink‘ų), o tai padės optimizuoti svetainę paieško sistemose.

Tekstai naujienlaiškiams

Tai svarbiausia ir naujausia, kartais išskirtinė informacija tik naujienlaiškių prenumeratoriams. Jie pirmieji gauna aktualias žinias iš Jūsų, todėl turite pasirūpinti, kad ji būtų naudinga, įdomi ir informatyvi. Turite parodyti naudą, kodėl verta užsiprenumeruoti Jūsų naujienlaiškius.

SEO tekstai

Tai tokie tekstai, kurie padeda Jūsų svetainei pasiekti geresnes pozicijas paieškos sistemose. Juose gali slėptis vienas kitas raktinis žodis, tačiau ne visa jų armija. Tokie tekstai labiau koncentruoti į norimą išreklamuoti paslaugą ar produktą, arba skirti įmonės žinomumo didinimui.

Užsakomieji straipsniai

Rašome įvairiausiomis temomis, jei reikia sugalvojame temas, siūlome originalias idėjas, sukuriame unikalų dizainą tekstui. Padarome viską, ko Jums reikia ir dar daugiau.

Pranešimai spaudai

Tai aiškūs ir informatyvūs tekstai, skirti pristatyti konkretų įvykį.

Socialinių tinklų įrašai

Trumpi tekstai, originalios turinio idėjos, skirtos sudominti socialinių tinklų vartotojus ir atkreipti dėmesį. Kuo įdomesnė informacija, tuo daugiau susidomėjimo sulauks Jūsų įrašai. Kuo daugiau susidomėjimo įrašais – tuo didesnė sklaida apie Jus socialiniuose tinkluose, o rezultatas aiškus – nauji klientai, žinomumo didinimas ir pardavimų skatinimas.

Tai susirašom?
+37066261600