Agnė Petrulė: šokiai yra mano gyvenimas, jie visur ir man tai labai patinka!

Agnė yra šokėja ir šokių mokytoja. Prieš penkis metus su kolege įkūrė šokių studiją „ŠOK ŠOK“, kuriai dabar vadovauja, moko jaunimą šokti ir planuoja vasaros stovyklas. Ne kartą Agnę ir jos mokinius galėjote matyti įvairiuose televizijos projektuose. Tai rezultatas, ilgo, kruopštaus darbo ir beribio atsidavimo veiklai, kurią myli iš visos širdies. Agnė sako, kad atrasti mylimą veiklą ir yra ta tikroji laimė.

Agnė Petrulė, šokių studija šok šok

Papasakok apie savo šokių studiją „ŠOK ŠOK“. Ar atidaryti savo šokių studiją sunku? 

Svajonę atidaryti savo studiją puoselėjau labai senai ir pagaliau vieną dieną susidėliojo reikiamos aplinkybės! Kalbėdama apie palankias aplinkybes, nenoriu sudaryti įspūdžio, kad viskas tiesiog nukrito iš dangaus ir buvo patiekta ant lėkštutės. Ne! Niekada ir nesitikėjau, kad bus lengva. Vien jau patalpų paieška atima daug laiko, pastangų. Žinoma, viską dariau ne viena, padėjo artimiausi žmonės. Turint gerą komandą, visas procesas tampa paprastesnis ir smagesnis. Kai jau suradome patalpas, net ir interjerą kūrėme patys, nesamdėme dizainerių. Gavosi labai stilinga ir jauki erdvė jaunimui – ne tik šokių studija, bet ir vieta lankančių šokius susitikimams, gimtadienių šventėmsi, arbatos gėrimui, o kartais ir pamokų ruošimui.

Vieną dieną supratau, kad darbas ir visas mano laisvas laikas yra šokiuose. Net ir didžiausios metų šventės – paskirtos šokiams…

Kai mąstau, kiek pastangų reikėjo atidaryti studiją, galiu teigti, kad tai yra lengva. O štai išlaikyti ją sėkmingai veikiančią – daug sudėtingiau. Dirbdama kitose studijose sukaupiau didelę patirtį, mačiau, kaip viskas turi vykti, ką reikia daryti, kad studija būtų sėkminga. Kitaip tariant, atlikau namų darbus. Gal dėl šios priežasties ir veikiame jau penktus metus bei turime didelių planų ateičiai.

Studijoje šokius gali lankyti vaikai nuo 4 metų, paaugliai ir jaunimas. Turime įvairių šokių stilių pamokų kaip: show dance, contemporary, kūno paruošimas, gatvės šokiai, solo latino, breikas, kalanetika.

Pavasaris šokėjams pats darbymetis nes reikia ruoštis konkursams, festivaliams. Tenka prisijungti prie įvairių televizijos projektų, kartais dalyvaujame ir labdaringoje veikloje. Vasarą organizuojame šokių vasaros stovyklą “MAN”. Kiekvienais metais ji vis didesnė, todėl ruoštis reikia pradėti dar žiemą!

Agnė Petrulė, šokių studija šok šok

Agnė Petrulė

Kada prasidėjo tavo „draugystė“ su šokiu?

Šokti pradėjau nuo šešių metų. Tada pradėjau lankyti sportinių šokių klubą, o vėliau perėjau į kitą klubą, kuriam vadovavo Saulius Skambinas. Mokykloje taip pat lankiau tautinius šokius. Žinojau, kad noriu būti šokių mokytoja ir studijoms ruošiausi, o ne šiaip sau vieną dieną sugalvojau ten įstoti.

Studijuodama šokį ir dalyvaudama seminaruose, televizijos projektuose pažinau platesnį šokių pasaulį. Taip atradau show dance stilių. Kurdama maišau įvairiausius stilius – nuo gatvės  iki modernių bei džiazo, taip ir susiformavo savitas mano braižas.

Agnė Petrulė, šokių studija šok šok

Agnė Petrulė

Kas tau yra šokis, kodėl jis toks svarbus?

Šokis man ne tik sportas ir gera savijauta, bet ir meninė saviraiška.  O taip pat per šokį randu kelią į savo mokinių širdį. Darau tai, kas man labai patinka. Viskas atėjo, tarsi savaime. Vieną dieną supratau, kad darbas ir visas mano laisvas laikas yra šokiuose. Net ir didžiausios metų šventės – paskirtos šokiams. Turbūt ne tik man, bet ir kitiems žmonėms patinka daryti tai kas sekasi, kuo gali domėtis be perstojo, nebijoti nesėkmių ar didelių iššūkių. Visa tai skatina judėti pirmyn. Tokia veikla gali užsiimti tikrai ilgai. Aš labai džiaugiuosi, kad esu tarp tų laimingųjų gyvenime, darančių tai, kas labiausiai patinka!

Kas tau yra laimė?

Galima džiaugtis tuo ką turi, o ne verkti dėl to, ko neturi. Aš džiaugiuosi gyvenimu, gyvenimo teikiamomis mažomis smulkmenomis, mylima šeima, mylima veikla ir draugais. Darau tai, apie ką svajojau. Belieka viskuo tik džiaugtis ir kurti naujus ateities planus. Tai ir yra tikra laimė!

Ką darai, kai būna liūdna?

Planuoju keliones, rezervuoju bilietus į spektaklius bei žiūriu linksmas komedijas.

Agnė Petrulė, šokių studija šok šok

Agnė Petrulė

2 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *