Visus norinčius kviečia sudalyvauti išskirtinėje fotosesijoje iš apačios

Be šių gyvūnų ant specialaus tik šiam projektui skirto stiklo bus keliami dar nei karto tokiu rakursu nefotografuoti gyvūnai. Kokie? Tai bus staigmena fotosesijos žiūrovams.

Andrius Burba, "Underlook", žirgas

Fotografas Andrius Burba, išgarsėjęs visame pasaulyje nuotraukomis, kuriuose gyvūnai yra fotografuojami neįprastu kampu – iš apačios, 24-25 birželio dienomis Visuomenės harmonizavimo parke rengia naują žirgų fotosesiją. Projekto pavadinimas “Underlook” atspindi visų po šiuo pavadinimu besislepiančių projektų braižą. Taip ir šioje fotosesijoje žirgai bus fotografuojami iš apačios.

Andrius Burba,

Pats idėjos autorius A. Burba sako, kad tokiai fotosesijai reikia labai rimto pasiruošimo. Su inžinieriais jis ilgai derino sprendimus, kurie užtikrintų, kad stiklas atlaikytų didžiulį gyvūnų svorį ir neužgriūtų duobėje fotografuojančio pačio Andriaus. Pirmiausia yra iškasama 3 metrų gylio duobė, tada į ją įkeliama sukalta medinė dėžė ir ant dėžės uždedamas specialiai pagamintas grūdintas stiklas, kuris atlaiko 1500 kg svorį. “Galima sakyti, išsikasu sau duobę”,- juokauja A. Burba ir priduria, kad tokia fotosesija visada priverčia stipriau plakti širdį ir prakaituoti delnus.

Andrius Burba,

Andrius Burba

Svarbi detalė – tokioms fotosesijoms specialiai buvo pasiūti batukai žirgams. Apart pasagų, žirgams apavo rinkoje nėra, tačiau fotografuojant ant stiklo geležiniai apkaustai galėtų suskaldyti stiklą. Be to tokie batukai neleidžia slysti žirgo kojoms ir apsaugo stiklą nuo smulkių subraižymų, kurie kenktų nuotraukų kokybei. Nuotraukas iš senesnių fotosesijų galima pažiūrėti paspaudus čia.

Andrius Burba,

Kadras iš ankstesnės fotosesijos

Šį kartą buvo nuspręsta fotosesija daryti visiems matomą. Procesas ilgas, varginantis, bet labai įdomus. “Norime parodyti, kaip viskas vyksta iš tikrųjų. “Kai matai tik gražias nuotraukas, dažnai net neįsivaizduoji, kiek vargo, pasiruošimo ir bandymų reikia, kad turėtum rezultatą, kuris galėtų atsidurti knygose, puošti namus, drabužius ir būtų pasidalintas tūkstančius kartų socialinių tinklų vartotojų iš viso pasaulio. Be darbo ir atsidavimo ne tik šiose fotosesijose, bet ir bet kokioje gyvenimo situacijoje sėkmės tikėtis būtų naivu”, – savo mintimis dalinasi A. Burba ir kviečia visus žirgų savininkus, norinčius tokiu būdu įamžinti būtent savo žirgus, registruotis ir susimokėti simbolinį fotografavimo mokestį. Fotosesiją galės stebėti ne tik visi susirnkę Visuomenės Harmonizavimo parke, bet ir tiesiogiai socialinio tinklo Facebook paskyroje “GetUnderlook”. Registracija, norintiems įamžini savo žirgą vyksta elektroniniu paštu: contacts@getunderlook.com

“Kviečiame visus, kurie yra smalsūs, pamatyti, kaip gimsta “Underlook” projekto nuotraukos, tapti projekto dalimi ir savaitgalį praleisti kitaip nei visada”, – prideda idėjos autorius.

Andrius Burba,

Projekto “Underlook” gyvūnai

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *